Hoşgeldiniz, Bugün 22.05.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

NURGÜL YEŞİLÇAY'DAN 'ÖZCAN DENİZ' AÇIKLAMASI GELDİ!

NURGÜL YEŞİLÇAY'DAN 'ÖZCAN DENİZ' AÇIKLAMASI GELDİ!
Habere Puan Ver : (5/10)
15 Kasım 2016, 22:29

Yeni filminin seyirciyle buluşmasına günler kala Nurgül Yeşilçay, Özcan Deniz ile ilgili sorulan sorulara “Bıraktığımız yerden devam ediyor gibiyiz” diyerek aslında hiç kopmadıklarını açıkladı...

Posta'ya konuşan Nurgül Yeşilçay, çarpıcı açıklamalarda bulundu...

Asmalı Konak’ta milyonların gönlünde taht kuran Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay, 13 yıl sonra ‘İkinci Şans’ filminde yeniden bir araya geldi. 18 Kasım’da vizyona girecek film öncesi röportaj veren Yeşilçay, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Filmin seyirciyle buluşmasına günler kala Yeşilçay, Özcan Deniz ile ilgili sorulan sorulara “Bıraktığımız yerden devam ediyor gibiyiz” diyerek aslında hiç kopmadıklarını açıkladı.

İNGİLTERE YOLCUSU

Oğlu Nejat’la arasında bazı sınırlar olsa da çok iyi arkadaş olduklarını söyleyen ünlü oyuncu, oğluyla vakit geçirmeyi sevdiğini söylüyor. Yazın Nejat’la İtalya’ya gittiğini söyleyen Yeşilçay, oğlunun eğitimi için birkaç yıl İngiltere’de yaşayacağını söyledi.
Bu haber 2589 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

  • AZERI KIZI KEMALE16 Kasım 2016, 21:13DOGRU DEGILBEN SAHSEN KENDI ADIMDAN KONUSAYIM. BEN BOYLE BIR SEYIN OLMASINA ASLA INANMIYORUM. KIZ OZCANA HOCAM DIYE HITAB EDIYOR USTUNE-USTELIK TESEKKURLERINI SUNUYOR, OZCAN DA ESPIRI OLSUN DIYE SEN OLMASAN BEN NEYAPARDIM DEMIS . OZCAN O KIZI HANGI KONUDA OLURSA OLSUN DESTEKLEMEK AMACIYLA HER ZAMAN SENIN YANINDAYIM DEMIS VE BASIN ORDUSU DA BUNLARI BIR-BIRLERINE YAKISDIRMISLAR. BOYLE BIR SEYIN OLMASI MUMKUN OLAMAZ .