Hoşgeldiniz, Bugün 18.07.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

NURGÜL YEŞİLÇAY'DAN AYÇA AYŞİN TURAN'A TAM DESTEK!

NURGÜL YEŞİLÇAY'DAN AYÇA AYŞİN TURAN'A TAM DESTEK!
Habere Puan Ver : (10/10)
31 Ağustos 2017, 12:13

Nurgül Yeşilçay'dan Meryem dizisinde rol alan Ayça Ayşin Turan'a destek geldi...

Kanal D'nin çarşamba akşamları ilgiyle izlenen dizisi Meryem'de ''Meryem'' karakterini canlandıran güzel oyuncu Ayça Ayşin Turan'a oyuncu Nurgül Yeşilçay'dan destek geldi.

 

Nurgül Yeşilçay dün akşam saatlerinde Meryem yayını sırasında instagram hesabında hikaye olarak Ayça Ayşin Turan'ın resmini paylaşıp üstüne de ''Ayça kızımız çok güzel valla!!! Yolu açık olsun'' şeklinde yazıp genç oyuncuya tam destek verdi.

 

İŞTE O PAYLAŞIM:

 

 

MERYEM DİZİSİNİN YENİ BÖLÜM FRAGMANI:

 

 

AYÇA AYŞİN TURAN KİMDİR ?

 

İstanbul’da 25 Ekim 1992 yılında dünyaya gelen güzel oyuncunun kökleri Tunus’a dayanır. İstanbul Üniversitesi Radyo sinema Televizyon bölümünde eğitimine devam eden oyuncu pek çok dizide rol almıştır.

 

Oyunculuk eğitimini Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü tiyatrosunda alan Ayça Ayşin Turan’ın oyuncu koçu Ferit Selçuk’tur. Ayrıca Sinop Belediye Konservatuarı’nda da eğitim görmüştür.

 

2011 yılında Dinle Sevgili dizisinde “Gülfem” rolüyle televizyona adım atan oyuncunun asıl çıkışı Karagül dizisindeki “Ada” rolüyle olmuştur.

 

2014’te yayın hayatına adım atan Karagül dizisinde Ece Uslu, Şerif Sezer, Yavuz Bingöl gibi isimlerle beraber rol almıştır. İlk sinema filmi, 2015’te Şükrü Özyıldız ile başrolü paylaştığı Özcan Deniz imzalı “Sevimli Tehlike”dir.
Bu haber 5828 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.