Hoşgeldiniz, Bugün 21.06.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

NİHAT DOĞAN’DAN CÜNEYT ARKIN’IN OĞLUNA: ‘KÖPEKLERİN BEDDUASIYLA ÖLMEM’

NİHAT DOĞAN’DAN CÜNEYT ARKIN’IN OĞLUNA: ‘KÖPEKLERİN BEDDUASIYLA ÖLMEM’
Habere Puan Ver : (6/10)
22 Kasım 2016, 20:27

Bu kavga mahkemede biter!..

Nihat Doğan, Beyaz TV’deki Söylemzsem Olmaz programında Cüneyt Arkın’ın oğlu Kaan Cüreklibatur’un “Şu zamanda onun gibi Atatürkçü, cumhuriyetçi, aydın insanlara ihtiyaç var” sözlerini eleştirerek,  “Ya kardeşim Atatürk ile Cüneyt Arkın’ın ne alakası var? Atatürkçü rejimle Cüneyt Arkın’ın ne alakası var? Cüneyt Arkın’ın da ben bir tane Atatürkçü filmini bilmiyorum. Cüneyt Arkın’ın Atatürkçülük’le hiçbir alakası yok” şeklinde konuşmuştu.

 

Bunun üzerine Arkın’ın büyük oğlu Kaan Cüreklibatur, “Suçlu sen değilsin Nihat’çım, suçlu seni o ekranlara çıkaranlar” dedi. Bu sözlere kayıtsız kalmayan Nihat Doğan sosyal medya hesabından Kaan Cüreklibatur'u bombaladı:

 

“ÜNLÜNÜN OĞLU OLMAKTAN ÖTEYE GEÇEMEMİŞ YALI ÇOCUĞU!”

 

"Cüneyt Arkın'ın ne iş yaptığı belli olmayan hayatı boyunca 3 tane limon satmamış tek vasfı bir ünlünün oğlu olmaktan öteye geçmemiş yalı çocuğu! senin baban kartondan yaptığı uzaylıları döverek vatanı kurtardığını zannederken ben Tunceli dağlarında terör örgütlerine karşı vatanı savunuyordum. 15 temmuz gecesi sizler içki makarna benzin kuyruğuna koşarken ben işgalcilere karşı canım pahasına tanklara direniyor vatanı savunuyordum,ödül törenine gelecek kadar sağlıklı olan babanla yalında viskini yudumlayıp ödül nöbeti tutarken, ben 30 gün boyunca demokrasi nöbetlerinde Anadolu'yu il il gezerek milletimle vatan bekliyordum, her seferinde suistimal ettiğiniz Atatürk'ün Gazi meclisi bombalanırken biz imanlı Anadolu insanı ile meclisi savunuyorduk. Sen ve senin gibi Anadolu düşmanlığı ile yoğrulup kendilerinden olsa Ajdar’a dahi az oscar kazanmış sanatçı muamelesi yapacak olan ideoloji tapınıcısı çiçek böcek milliyetçileri şunu kafanıza sokun sizin devriniz bitti kaybettiniz. Lütfen düşün artık bu imanlı Anadolu insanlarının yakasından ve az öte de oynayın.. Ha bu arada duasıyla var olmadığım köpeklerin de bedduası ile ölmem"
Bu haber 4406 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.