Hoşgeldiniz, Bugün 22.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

MUSTAFA SANDAL VE EMİNA'DAN AYRILIK İDDİALARINA YANIT

MUSTAFA SANDAL VE EMİNA'DAN AYRILIK İDDİALARINA YANIT
Habere Puan Ver : (5/10)
14 Aralık 2017, 17:21

Ünlü çift, ilişkilerini değerlendirme sürecinde olduklarını açıkladı...

Mustafa Sandal ve Emina Sandal, boşanacakları iddialarına yazılı açıklama yaparak yanıt verdi. Musti, "İlişkimizi değerlendirme aşamasındayız" dedi, Emina ise "Ben bir anneyim ve hassas olunmasını istiyorum" şeklinde bir metin yayınladı. 

Mustafa Sandal Twitter sayfasında, Emina Sandal ise Instagram sayfasında öne sürülen bazı iddiaları yalanladı ama bir süreç yaşandığını da ilk kez itiraf etti.


MUSTAFA SANDAL'IN AÇIKLAMASI:"Çıkan haberlere cevaben...

Çocuklarımın annesi, kıymetlim Emina Sandal'la yaşadıklarımızı değerlendirme aşamasındayız. Elbette özel hayatımızın bize özel kalmasını istiyoruz, bugüne kadar bu hep böyle oldu ve olmaya devam edecek. 'Para' yüzünden kavga iddiaları da 'Emina'nın çocuklarını terk edeceği' iddiaları da doğru değil. Bu denli uzun süreli her ilişkide olabileceği gibi bizim de zaman zaman çözme ihtiyacı duyduğumuz sorunlarımız olabiliyor.

Biz bu süreçte sevgili eşimle, ailemiz ve çocuklarımız için en doğru kararı vereceğiz. Bu süreçte ailemizin ve iki çocuk annesi olan değerli eşimin yıpranmaması adına gerekli hassasiyetin gösterilmesini, özel hayatımızın bize özel kalmasını rica ediyorum. Bu konudaki son açıklamam budur.

Sevgilerimle...."  

 

EMİNA SANDAL'IN AÇIKLAMASI:

"Günlerdir hakkımda çıkan yalan yanlış iddialar beni çok üzmektedir. Ben zaten yıllardır Sırbistan'da kariyeri olan biriyim. Kariyerim uğruna Türkiye'yi ve çocuklarımı terk edeceğim iddiaları doğru değildir... Bir anne çocuklarını terk edebilir mi? Ben Sırbistan'da çalışıyorum,zaten uzun yıllardır isimden oturu Turkiye ve yurtdışına gidip geliyorum,Türkiye'de ailemle yaşıyorum. Çocuklarım nerede mutluysa bir anne olarak bende orada olmaya devam edeceğim. Türkiye Cumhuriyeti'nin pasaportunu taşıyorum, iki vatanım var ve bununla gurur duyuyorum. Bugün tekrardan hakimda çıkan 'Para yüzünden kavga ettiler' söylentisi külliyen de ,benimle alakalı çoğu haberlerden biri gibi,yalan! Bir de bir kadının dekorasyon sevmesi ve yuvayi güzel yapması bosanma nedeni nerde oldu, nezaman suc olmaya basladi? Merak ediyorumki sonradan çıkacak olan haberler benim spor yapmam mi olacak.. 

Evet ben yıllardır ülkemde bir pop yıldızıyım ama unutulmasın ki, ben bir kadınım, anneyim. Herkes gibi saygıyı hak ettiğime inanıyorum. İleriye dönük aldığım bütün kararlarım sadece ve sadece benimdir...kimseyi de ilgilendirmez. Aramizdaki tek muhabbet müzik, güzelik ve ask olsun... Cunku sonucta hepimiz zorluklarla kendimiz mücadele ediyoruz. Bari güzel seyler paylaşalim. Bu tür açıklamaları hayatımda yapmadim, yapmaktan da hoslanmiyorum... ama bunu ilk ve son vurgulayacağım...

Benim tek medyam kendi instagram sayfam. Burada açıklamadıkça hiçbir suçlamaya inanmamanızı rica ediyorum. Üzülüyorum, yıpranıyorum! Hepinizden anlayış ve saygı rica ediyorum. Benim sizlere saygı duyduğum gibi... Sevgilerimle..."
Bu haber 5844 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.