Hoşgeldiniz, Bugün 21.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

MUSTAFA ERDOĞAN GÜLBEN ERGEN'İN İDDİALARINI MAHKEMEDE YALANLADI

MUSTAFA ERDOĞAN GÜLBEN ERGEN'İN İDDİALARINI MAHKEMEDE YALANLADI
Habere Puan Ver : (8/10)
20 Mart 2018, 15:11

Erhan Çelik'le davalık olan Gülben Ergen, 'Çocuklarımın babasını evde zor tutuyorum' demişti. Mustafa Erdoğan ise, bu iddiayı yalanladı!

Gülben Ergen, Show Tv'de ekrana gelen Seda Sayan’ın programına katılarak eski eşi Mustafa Erdoğan’la ilgili, “Çocuklarımın babasını evde zor tutuyorum” demişti.

 

ERHAN ÇELİK ÇOCUKLARININ FOTOĞRAFINI PAYLAŞINCA GÜLBEN ÇILGINA DÖNÜP MUSTAFA ERDOĞAN'I ZOR TUTTUĞUNU SÖYLEMİŞTİ!

Bu açıklamanın ardından Mustafa Erdoğan, mahkemede Gülben Ergen'in söylediklerini yalanladı. Mustafa Erdoğan, mahkemede verdiği ifadesinde şu sözlere yer verdi:

 

“Üzerime atılı suçlamayı anladım. Bana sormuş olduğunuz Gülben Ergen, eski eşim olur kendisinden çocuklarım vardır. Gülben Ergen’in bir televizyon programında Erhan Çelik ile arasındaki husumete ilişkin konuşma yaparken “Çocuklarımın babasını zor tutuyorum” şeklinde beyanda bulunduğunu ben bu olayın çok sonrasında duydum. Doğru olup olmadığını bile bilmiyorum. Araştırmadım. Benim bu eylem ile hiçbir ilgim yoktur. Erhan Çelik’te tehdit etme yönünde münferiden ya da Gülben Ergen ile birlikte hiçbir eyleme kalkışmadım. Suçlama asılsızdır. Kabul etmiyorum.” 

 
Bu haber 7089 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.