Hoşgeldiniz, Bugün 16.07.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

MURAT YILDIRIM VE ÖZGE GÜREL'Lİ İLK ÖPÜCÜK'TEN FRAGMAN YAYINLANDI!

MURAT YILDIRIM VE ÖZGE GÜREL'Lİ İLK ÖPÜCÜK'TEN FRAGMAN YAYINLANDI!
Habere Puan Ver : (10/10)
15 Eylül 2017, 23:15

Murat Yıldırım ve Özge Gürel'in başrollerini paylaştığı İlk Öpücük filminin fragmanı görücüye çıktı.

KONUSU: Hakan kadınlarla uzun süreli ilişki kurmakta problem yaşayan genç bir çapkındır. Yaşadığı sahil beldesine gelen turistlerle kısa süreli ilişkiler yaşar, bağlanmaktan hep kaçınır. Ablasının terk ettiği eniştesi ve 5 yeğeninden başka hayatına kimseyi sokmaz.

Hakan için işler, bir gün tesadüfen karşılaştığı Bahar’a ilk görüşte aşık olmasıyla tamamen değişir. Bahar ile yakınlaşmaya çalışan Hakan, Bahar’ın son derece nadir görülen bir rahatsızlığı olduğunu öğrenir. Bahar geçirdiği bir kaza sonucu, kaza gününden sonra olan hiçbir şeyi hafızasında tutamamaktadır.

Her gün aynı güne –iki yıl önceye – uyanıp oradan devam etmektedir. Bahar’ın abisi ve babası da onun mutsuz olmasını engellemek için her gün kaza günündeymiş gibi davranmakta, türlü türlü numaralarla Bahar’ı da buna inandırmaktadırlar. Hakan’ın da olaya dahil olmasıyla birlikte üçü birden Bahar’ı mutlu etmek için her yolu denerler. Hakan, her sabah bir önceki günü unutan Bahar’ı kendisine her gün yeniden aşık etmek zorunda kalır.

 

Murat Yıldırım ve Özge Gürel'in başrollerini paylaştığı İlk Öpücük 20 Ekim'de sinemalarda..

 

İLK ÖPÜCÜK TANITIM FRAGMANI:

 
Bu haber 4097 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.