Hoşgeldiniz, Bugün 21.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

MURAT YILDIRIM: OYUNCULUKTA ‘BEN OLDUM’ DİYE BİR KAVRAM YOK!

MURAT YILDIRIM: OYUNCULUKTA ‘BEN OLDUM’ DİYE BİR KAVRAM YOK!
Habere Puan Ver : (5/10)
26 Nisan 2017, 14:11

Murat Yıldırım ve eşi Imani Elbani Yıldırım imza günü için geldikleri Ankara’da soruları yanıtladı..

Dr. Said Sözühikmet’in kendisi ve Tolgahan Sayışman’ın hayatını değiştirdiğini dile getiren Murat Yıldırım “ Said Bey ile bir arkadaş ortamında tanıştık ve söyledikleri beni çok etkiledi. Kendisine Tolgahan ve ben kitap yazması konusunda çok ısrar ettik. Bu kitabında erişebileceği kadar çok insana ulaştırılması için elimizden geleni yapıyoruz. Çünkü kitapta yazan şeyler okunup bir kenara konulacak şeyler değil” dedi.

 

Ünlü isimlerin yaşam koçu olarak tanınan Dr. Said Sözühikmet’in yeni kitabı “Yaşamın Göremediğimiz Şifreleri” Murat Yıldırım ve eşinin imzası ile sevenleriyle buluştu.

 

“Kim Milyoner Olmak İster ” programının sunuculuğunu da üstlenen Murat Yıldırım, ilerleyen dönemlerde yeni bir dizi ile izleyicileriyle buluşacağının da müjdesini verdi. Gençlerin bilgi yarışmalarına gösterdiği ilgiden memnun olduğunu dile getiren ünlü oyuncu ve sunucu Yıldırım, oyunculuk kariyeri ile ilgili de şunları söyledi

 

“Her meslekte olduğu gibi bizlerde de “her şeyi öğrendim ben” durumu yoktur. O yüzden her yeni rolde yeni bir şeyler öğrenir insan. Bu zamana kadar canlandırdığım karakterlerin hepsi benden bir parçayı yansıttı izleyicilere. En son yayınlanan Sonsuz Aşk filminde de izleyiciler ile buluşmak çok büyük bir mutluluk oldu bizim için”
Bu haber 2878 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.