Hoşgeldiniz, Bugün 18.07.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

MURAT DALKILIÇ VE MERVE BOLUĞUR'UN EVLİLİĞİNİ İHANET BİTİRİYOR!

MURAT DALKILIÇ VE MERVE BOLUĞUR'UN EVLİLİĞİNİ İHANET BİTİRİYOR!
Habere Puan Ver : (9/10)
09 Eylül 2017, 11:00

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur ayrılığının altından ihanet çıktı. İddiaya göre Boluğur’un yakın arkadaşları, Murat Dalkılıç’ın Alaçatı’da esmer bir güzelle yakınlaştığını görüp durumu güzel oyuncuya bildirmiş.

ESMER GÜZELLE YAKINLAŞMA

Merve Boluğur – Murat Dalkılıç evliliğinin bitmesine ihanetin yol açtığı iddia edildi. Kulislerde konuşulanlara göre 22 Temmuz gecesi Alaçatı'da kendisi gibi şarkıcı arkadaşı Boygar Öğün ile birlikte bir mekanda sabaha kadar eğlenen Dalkılıç, gecenin sonunda esmer bir güzelle yakınlaşmış.

ARKADAŞLARI HABER VERMİŞ

Bu yakınlaşmayı tesadüfen mekanda bulunan Merve Boluğur'un arkadaşları görüp güzel oyuncuya bilgi vermiş. O gün ayrılma kararı alan Boluğur, evliliğini kurtarmak için eşiyle tatile çıkmasına rağmen ihaneti içine sindirememiş. Bu gelişme sonrası boşanma davasını Merve Boluğur açmış.

TEK CELSEDE BİTECEK

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur'un boşanacağı tarih ve adliye netleşti. Boluğur'un açtığı boşanma davasının ilk duruşmasının 27 Ekim'de Beykoz Aile Mahkemesi'nde görüleceği öğrenildi. Anlaşmalı olarak boşanma kararı alan çiftin tek celsede boşanması bekleniyor.(Ömercan Altay/Sözcü)
Bu haber 3657 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.