Magazin

Murat Cemcir’den ‘küslük yok’ mesajı!

Ahmet Kural ile başrolünde yer aldığı Baba Parası filmi ocak ayında sinemaseverlerle buluşacak olan Murat Cemcir, önceki akşam Yeniköy’de bulunan bir restorandaydı. Kız kardeşi ile baş başa yemek yiyen ünlü oyuncu, mekan çıkışı taksiye binerken ayaküstün magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Oyunculuk kariyerinde beraber yol aldığı yakın arkadaşı Ahmet Kural’ın yeni ilişkisi hakkında yöneltilen sorulara cevap vermek istemeyen Murat Cemcir, Kural’ın davalık olduğu eski aşkı Sıla ile ilgili gelen bir soruya yanıt verdi. Cemcir, Sıla ile karşılaşırsa konuşabileceğini ve küs olmadıklarını söyledi.


SILA’NIN HAREKETİ OLAY OLMUŞTU…

Sıla ve Ahmet Kural’ın birliktelik yaşadığı dönemde ilişkinin en yakın şahidi Murat Cemcir olmuştu. Ünlü oyuncu ve ikilinin birçok kez birlikte görüntüleri çıkmıştı. Murat Cemcir, Sıla ve Ahmet Kural’ın ilişkilerine ikinci bir şans verip barıştıkları dönemde mutluluğunu basın mensupları ile paylaşmıştı. Sıla’nın Ahmet Kural ile davalık olduğu dönemde Murat Cemcir’in sosyal medya hesabına gelen bir yorumu beğenip sonra beğeniyi geri çekmesi keskin gözlü sosyal medya kullanıcılarının gözünden kaçmamıştı. Murat Cemcir ile Instagram’da takipleşmeyen ünlü popçunun bu hareketi “Sıla, gizliden takibe devam ediyor.” yorumlarının yapılmasına sebep olmuştu.

Sıla ve Ahmet Kural birlikteyken yanlarından ayrılmayan Murat Cemcir, henüz Ahmet Kural’ın yeni sevgilisi Çağla Gizem Çelik ile birlikte görülmedi. Aynı zamanda ünlü oyuncu, Çelik’i sosyal medyadan da takip etmiyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu