Hoşgeldiniz, Bugün 16.07.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

MERYEM UZERLİ SÜRPRİZ PROJEYE 'YEŞİL IŞIK' YAKTI!

MERYEM UZERLİ SÜRPRİZ PROJEYE 'YEŞİL IŞIK' YAKTI!
Habere Puan Ver : (5/10)
04 Eylül 2017, 11:45

Kariyerinde yer aldığı her rolle büyük bir çöküş yaşayan Meryem Uzerli, son bir atak yaptı. Güzel oyuncu Ezgi Mola ve Mert Fırat’la yeni bir projeye yeşil ışık yaktı.

'Muhteşem Yüzyıl’ dizisinde "Hürrem Sultan" rolüyle ünlenen ve o günden sonra hiçbir projede dikiş tutturamayan Meryem Uzerli, yeni bir diziye başlayacak. Hikayesinin sır gibi saklandığı dizi için hazırlık yaptığı söylenen Uzerli, bu projeyle de kariyerinde son bir atak yapacağı öğrenildi. Dizinin oyuncu kadrosunun henüz tam netleşmemesiyle beraber öne çıkan diğer isimler ise Ezgi Mola ve Mert Fırat olduğu söyleniyor.

Kariyeri hüsranla dolu

"Hürrem Sultan" rolüyle büyük çıkış yakalayan güzel oyuncu, dizi henüz final yapmadan tükenmişlik sendromu rahatsızlığı geçirerek Almanya’ya kaçmış ve bir süre sonra ‘Gecenin Kraliçesi’ dizisi ile tekrar ekranlara dönmüştü. Dizide Murat Yıldırım ve Uğur Polat ile başrolü paylaşan Uzerli, kötü gelen reytingler yüzünden erken final yapmıştı.

Kariyerindeki çöküşe aynı hızla devam eden oyuncu fenomen olan ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisine dahil olmuş ve karakterinin tutulmamasının ardından aynı hızla geri çıkarılmıştı.

Uzerli’nin bu son projesinin ise nasıl bir geri dönüşleri olacağı merak konusu oldu...(Ahmet Döğen/Güneş)
Bu haber 3351 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.