Yaşam

Meryem Uzerli sevenlerini endişelendirdi!

2011 ve 2014 yılları arasında ekranlarda olan Muhteşem Yüzyıl dizisinde Kanuni Sultan Süleyman’ın büyük aşkı Hürrem Sultan’ı canlandıran Meryem Uzerli, dizi sayesinde bütün Türkiye’de tanınmıştı. Dizisi devam ederken tükenmişlik sendromuna yakalandığını söyleyip doğup büyüdüğü Almanya’ya dönen Uzerli’nin daha sonra hamile olduğu ortaya çıkmıştı. Kızı Lara’yı 5 yıl önce dünyaya getiren Meryem Uzerli, dizilere dönmese de beyazperdede ve reklam filmlerinde yer alıyor. Son olarak Kovan filminde oynayan güzel oyuncunun sinema filmi yakında vizyona girecek. Çekimleri Artvin’de tamamlanan film merakla beklenmeye başladı.

GIDA ZEHİRLENMESİ GEÇİRDİ

Meryem Uzerli yeni filminin Adana Altın Koza Film Festivali’ndeki gösterimi için yaşadığı Berlin’den Adana’ya doğru yola çıkacakken rahatsızlanıp uçaktan indirildi. Birkaç gün önce gerçekleşen Emmy Ödül Töreni için New York’a giden Uzerli, burada dünyaca ünlü yıldız isimlerle bir araya gelmişti. Amerika’da dolgu ve botokslarını da yenilettiği ve bu işlemlere 30 bin lira ödediği konuşulan Uzerli, daha sonra Berlin’e geri dönmüştü. Uzun süren uçuş sonrası Berlin’e gelen ve oradan da Adana’ya gitmek için hazırlanan ünlü oyuncu, yoğun tempoya dayanamadı. Uçağa biner binmez kusmaya başlayan Meryem Uzerli’nin gıda zehirlenmesi geçirdiği öğrenildi. Apar topar uçaktan indirilip hastaneye götürülen oyuncunun son sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Yoğun temposundan dolayı yorgun düşen ve gıda zehirlenmesi yaşayan Meryem Uzerli, yeni sinema filmi ‘Kovan’ın Altın Koza Film Festivali’nde gerçekleştirilen gösterimine de katılamayacak.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu