Medya

MERT FIRAT VE DAMLA SÖNMEZ’Lİ AŞK VE GURUR DİZİSİ KÖTÜ BAŞLADI!

Show Tv ekranında yayın hayatına merhaba diyen Aşk ve Gurur adlı dizi, ilk bölümüyle dün akşam yayınlandı. Rakiplerine oranla bir hayli gerilerde yer alan Aşk ve Gurur, hem kanalının hem de ekibinin beklentisini karşılayamadı…

 

Dün total grubunda 2.13 rating 5 share ile zar zor ilk 20’ye girip 20. sırada bulunan dizi, AB grubunda ise 2.02 rating 5 share ile 16. sırada bulunuyor. (RATING SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN)

 

Survivor, Hayat Bazen Tatlıdır, Bodrum Masalı veO Hayat Benim  gibi dişli rakipleri karşısında seyirciyle buluşan Aşk ve Gurur’un işi bir hayli zor gibi görünüyor. İlk bölümüyle diziyi eleştirmek ne kadar doğru olmasa da, dizinin önümüzdeki haftalarda ilk 3’te olacağı düşüncesi de aynı derecede yanlış olur.

 

AŞK VE GURUR 2. BÖLÜM FRAGMANI

 

 

AŞK VE GURUR DİZİSİNİN HİKAYESİ

 

Jane Austin’in aynı adlı romanından uyarlanan dizi, izleyicilere “Aşk mı gurur mu?” sorusunu sorduracak. Mert Fırat, Damla Sönmez, Alper Saldıran, Tülin Özen ve Ahmet Rıfat Şungar’ı bir araya getiren iddialı dizi, Kenan ve Murat arasındaki düşmanlığın içinde kendini var etmeye çalışan Zeynep’in duygu dolu hikâyesini ekrana taşıyacak.

Zeynep, eski İstanbul mahallelerinden birinde yaşayan Esen Ailesi’nin 5 çocu- ğundan biridir. Murat, Zeynep’e çocukluğundan beri âşıktır. Genç kız, Murat’ın evlilik teklifinden hemen sonra İstanbul’un köklü ailelerinden birinin genç vârisi olan Kenan’la tanışır ve yol ayrımına gelir: Bir tarafta kendisini seven ama ona karşı büyük bir aşk hissetmediği Murat, diğer tarafta çekimine karşı koyamadığı Kenan.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu