KRAL FM'DEN 'İTİRAZ EDENİ VURUN' DİYEN AFRİKALI ALİ HAKKINDA AÇIKLAMA - Magazinn.com
Hoşgeldiniz, Bugün 15.08.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

KRAL FM'DEN 'İTİRAZ EDENİ VURUN' DİYEN AFRİKALI ALİ HAKKINDA AÇIKLAMA

KRAL FM'DEN 'İTİRAZ EDENİ VURUN' DİYEN AFRİKALI ALİ HAKKINDA AÇIKLAMA
Habere Puan Ver : (6/10)
24 Ocak 2018, 19:52

Yönetimden sert açıklama: "Bu programcının akıl dışı sözlerinin kabulü mümkün değildir...”

Afrikalı Ali'nin "Operasyona itiraz eden, sesini çıkaran ister gazeteci, ister Milletvekili olsun vurun" sözleri dolayısıyla Kral FM'den yapılan açıklama daha sonra kralmuzik sitesinden kaldırıldı.

 

İşte Kral FM'in basın açıklaması;

 

"Kral FM’de 22.01.2018 tarihinde saat 11:00’de yayınlanmış olan Ali Şentürk tarafından düzenlenen programda, Ali Şentürk tarafından yayıncı kuruluş olarak tasvip etmemiz mümkün olmayan ifadeler kullanılmıştır. Yayıncı kuruluşumuzun tarihine bakıldığında, milli birlik ve bütünlüğümüz, insan hak ve haysiyetleri, anayasal düzen, her dönem ve her koşul altında dikkatle savunulagelmiştir. Tarafsız yayıncılık ilkelerimiz, bizi yıllardır dinleyen, izleyen değerli vatandaşlarımız tarafından takdirle karşılanmıştır.

 

Canlı yayın yapan bu programcının akıl dışı sözlerinin hiçbir şekilde tarafımızdan değil kabulü, en ufak bir şekilde tartışma konusu dahi yapılması mümkün değildir. Bunu bütün varlığımızla ve inancımızla reddediyoruz. Ülkemizin milli birlik ve bütünlüğüne olan inanç ve bağlılığımızı, en ufak bir şekilde zedeletmeyeceğimizi, buna dil uzatmaya tevessül edenleri de milletimiz huzurunda bir kez daha lanetlediğimizi tekrarlamak istiyoruz.

 

Saygılarımızla

Kral FM"
Bu haber 3056 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.