Müzik

Kıvanç Tatlıtuğ’un hayranlarını şaşırtan rap performansı!

Geçtiğimiz sezon ‘Çarpışma’ dizisinde Elçin Sangu, Onur Saylak, Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk gibi oyuncularla yer alan Kıvanç Tatlıtuğ, yeni sezonda ekranlarda olup olmayacağı bilinmiyor. Son dizisi reytinglere yenik düşen Tatlıtuğ, erken final şoku yaşamıştı. Yılmaz Erdoğan’ın senaryosunu kaleme alacağı ve BKM’nin yapımını üstlendiği bir oyunla ilk kez tiyatro sahnesinde yer alacak olan Kıvanç Tatlıtuğ, bir yandan da reklam anlaşmaları ile hayranlarının karşısına çıkmaya devam ediyor.


5 MİLYONLUK ANLAŞMA

Uzun yıllardır bir giyim firmasının reklam yüzü olan yakışıklı oyuncu ve firma arasında sözleşme bu yıl da yenilenmişti. Tatlıtuğ’un, anlaşmanın yenilenmesinden 5 milyon lira kazandığı öne sürülmüştü.

RAP, KIVANÇ’I DA SARDI

Giyim firmasının önceki akşam gerçekleştirilen lansmanına Kıvanç Tatlıtuğ, stilist eşi Başak Dizer ile birlikte katıldı. Düzenlenen lansmanda firmanın Kıvanç Tatlıtuğ’lu yeni reklam filmi de görücüye çıktı. Ünlü oyuncunun yükselen rap furyasına uyarak rap şarkı söylediği reklam filmi bir anda sosyal medyada yayıldı. Sosyal medya kullanıcıları, Kıvanç Tatlıtuğ’un Anıl Piyancı ile birlikte gerçekleştirdiği rap performansına karşılık şaşkınlığını gizleyemezken  olumlu yorumlarda bulundu. Tatlıtuğ’un yeni reklam filmi televizyon ekranlarında da yerini aldı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu