Hoşgeldiniz, Bugün 24.05.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

KIVANÇ TATLITUĞ’UN ANNESİ KİMDEN, NEDEN ÖZÜR DİLEDİ?

KIVANÇ TATLITUĞ’UN ANNESİ KİMDEN, NEDEN ÖZÜR DİLEDİ?
Habere Puan Ver : (6/10)
28 Kasım 2016, 12:55

"Gönderme değildi!.."

Gelini Başak Dizer'in sosyal medyada hiçbir paylaşımını beğenmeyen Nurten Tatlıtuğ, oğlu Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün'ün öpüşme sahnesine övgüler yağdırmıştı. Ses getiren paylaşımın ardından anne Tatlıtuğ, konuya açıklık getirdi.

 

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün’ün oynadığı, Star TV’deki ‘Cesur ve Güzel’in son bölümündeki öpüşme sahnesi dikkat çekti. Seyircinin sosyal medyada da paylaştığı romantik sahnelere Kıvanç Tatlıtuğ’un annesi Nurten Tatlıtuğ kayıtsız kalmadı. Instagram hesabından “Yılın en yakışan çiftisiniz, maşallah size. Her ikinizi de Rabbim nazardan korusun ” diye yazdı.

 

Nurten Tatlıtuğbüyük ses getiren paylaşımının ardından Kanal D’de yayınlanan bir programaaçıklamalarda bulundu ve şunları söyledi:

 

'GELİNİMİ ÜZMÜŞÜM'

"Başak'a gönderme değildi. Kıvanç ve Tuba dizide birbirlerine yakışıyorlardı, ben onu söyledim. Tuba'yı hiç tanımıyorum. İzlerken anında bir yorum yaptım. Aklımı yitirmiş değilim, Başak'a asla tepkim yok. Onun yara almasını istemem. Gelinimi üzmüşüm, hata yaptım."
Bu haber 4005 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.