KİBARİYE HACİZ MEMURLARINDAN MI KAÇIYOR? - Magazinn.com
Hoşgeldiniz, Bugün 20.08.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

KİBARİYE HACİZ MEMURLARINDAN MI KAÇIYOR?

KİBARİYE HACİZ MEMURLARINDAN MI KAÇIYOR?
Habere Puan Ver : (6/10)
31 Mayıs 2018, 11:32

Haciz memurlarından kaçırmak için evindeki eşyaları taşıdığı iddia ediliyor...

Son dönemde Kibariye ve eşi Ali Küçükbalçık magazin dünyasında çok konuşuluyor. İhanet haberleriyle gündeme gelen çift zor dönemlerden geçiyor. Küçükbalçık’ın kumar borçları sebebiyle gelen hacizden kaçmak için Kibariye'nin evini boşalttığı öne sürüldü.
 
İddiaya göre; Kibariye, 2 milyon liraya aldığı ve dekorasyonuna da 1 milyon lira harcadığı evindeki tüm eşyaları Suadiye’deki eski evine taşıdı.
 
Eşi Ali Küçükbalçık'ın borçlarından dolayı icralık olduğu iddia edilen ünlü şarkıcı Kibariye, haciz işlemlerinden kaçmak için Ataşehir'deki 3 milyon dolar değerindeki evini boşalttı.
 
Eşya tespiti için iki kez eve gelen icra memurları da hiçbir işlem yapamadan geri dönmek zorunda kaldı.
 
Borçlarının ardından eşinin, spor hocası olan Lübnanlı bir kadınla ilişkisi olduğunu öğrenen şarkıcı, "Şu anda kızım ve eşimle evdeyim. Aileme, yuvama sahip çıkıyorum. Kimse mutluluğumuzu bozamaz. Ali'nin bana ihanet ettiğine inanmıyorum. Gözümle görmedim. Aldatmış olsa bile bir iki günlük sevda için boşanmam. Kocamın borçları var mı bilmiyorum. Önemli olan aşkımız, huzurumuz, sağlığımız. Para kazanılır, borçlar ödenir. Bunlar mesele değil" demişti.
Bu haber 4988 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.