Kültür ve Sanat

Kendi Yolumda’nın hazırlık süreci başladı!

Geçtiğimiz yıl final yapan Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Oya karakterini canlandıran Gökçe Bahadır, uzun süredir ekranlardan uzak kalmıştı. Bu süreçte bir albüm çıkaran ve sahnelere adım atan Gökçe Bahadır, asıl mesleği olan oyunculuğu da bırakmadığını açıklamıştı. 1 yıl boyunca çeşitli mekanlarda sahne alan ünlü oyuncu, müzik çalışmalarına ara vererek oyunculuk tekliflerini kabul etti. Bir müzikalde yer alacağı bilinen ünlü oyuncu, aynı zamanda Kendi Yolumda isimli sinema filminin başrolünde yer alacak.

ÇEKİMLER ADANA’DA YAPILACAK! 

Bu zamana kadar Aşk Tesadüfleri Sever, Yahşi Batı, 8 Saniye ve Dünyanın En Güzel Kokusu gibi filmlerin yönetmenliğini üstlenen Ömer Faruk Sorak’ın yöneteceği Kendi Yolumda filminin çekimlerinin Adana’da olacağı öğrenildi. Filmin oyuncu kadrosunda Gökçe Bahadır’ın yanı sıra Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz’un da yer aldığı açıklanmıştı. Aynı zamanda Athena grubu filmin müziklerine de imzasını atacak. Başrollerinde Gökçe Bahadır ve Gökhan Özoğuz’un olduğu filmde komedi filmelrinin aranan yüzü Okan Çabalar da oynayacak. Çabalar son olarak Yılmaz Erdoğan’ın Organize İşler’in devamı niteliğinde çektiği Sazan Sarmalı filminde oynamıştı.

Gökçe Bahadır, Kendi Yolumda filminin yanı sıra yer alacağı müzikalin hazırlıklarına da devam ediyor. Sezen Aksu’nun birbirinden özel şarkılarını müzikalde seslendireceği için bir hayli heyecanlı olduğu bilinen Bahadır, ilerleyen günlerde Minik Serçe’nin Kanlıca’daki yalısına giderek yorumlayacağı şarkıları seçecek. Ünlü oyuncunun başrol olduğu müzilkalin ne zaman perdeleneceği ise bilinmiyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu