Hoşgeldiniz, Bugün 23.04.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

İZDİVAÇLAR REKABETİNDE SON DURUM! KİM ÖNDE, KİMLER GERİDE?

İZDİVAÇLAR REKABETİNDE SON DURUM! KİM ÖNDE, KİMLER GERİDE?
Habere Puan Ver : (10/10)
02 Kasım 2016, 15:07

Magazinn.com Analiz – Büyük bir izleyici kitlesinin bulunduğu izdivaçlarda neler oluyor?

Ana Haber öncesinde yayınlanan Esra Erol’da, Zuhal Topal’la ve Evleneceksen Gel hafta içi her gün kıyasıya bir çekişme içerisine giriyor. Peki rating’lerde kim zirveyi göğüslüyor?

 

Rating listelerine bakıldığında hem total hem de AB grubunda her gün “Esra Erol’da”nın üstünlüğü dikkat çekiyor, dün de öyle olmuş. Totalde 4.02 rating 16 share alarak 9. sırada yer alan ve saatine rağmen ilk 10’da bulunan program, AB grubunda ise 3.03 rating 15 share alarak 12. sırada yer almış. Yani izdivaçlar yarışında ilk sırayı Esra Erol’da göğüslüyor.

 

Bu çekişmede 2. sırada ise Star Tv ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’la bulunuyor. Zuhal Topal’la, totalde dün 3.49 rating 14 share alarak 14. sırada yer alırken, AB grubunda ise 2.23 rating 11 share alarak 19. sırada. Yani program izdivaçlar yarışında 2. sırada...

 

Evleneceksen Gel ise, rakiplerine oranla gerilerde yer alıyor, özellikle de AB grubunda. Program dün totalde 3.48 rating 16 share alarak “Zuhal Topal’la”nın hemen ardından gelmiş ve 15. sıraya yerleşmiş. AB’de ise 1.42 rating 8 share alarak 34. sırada yer almış ve ilk 20 değil ilk 30’a bile girememiş. Yani programın AB grubundaki sonuçları vahim denilecek kadar kötü...

 

Hafta içerisindeki sonuçlar değerlendirildiğinde “Esra Erol’da”nın rakiplerine oranla bariz üstünlüğü ve Evleneceksen Gel’in ise gerilerde seyrettiği görülüyor. Her gün ciddi bir izleyici kitlesini elinde bulunduran ve saatinin zirvesinde yer alan izdivaç programlarının kapışmasında son durum (her iki grupta da) işte bu şekilde:
 

1. Esra Erol’da

2. Zuhal Topal’la

3. Evleneceksen Gel

 

2 KASIM SALI RATING SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN
 

Reyting analizlerini her gün Magazinn.com'dan takip edebilirsiniz.

Mail: editor@cansizkus.com
Bu haber 3697 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.