İŞTE TARKAN VE PINAR DİLEK'İN YAŞAYACAĞI YER - Magazinn.com
Hoşgeldiniz, Bugün 18.08.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

İŞTE TARKAN VE PINAR DİLEK'İN YAŞAYACAĞI YER

İŞTE TARKAN VE PINAR DİLEK'İN YAŞAYACAĞI YER
Habere Puan Ver : (5/10)
09 Mayıs 2016, 01:11

Tarkan ile Pınar Dilek'in düğününün yeni detayları ortaya çıktı...

Tarkan-Pınar Dilek çifti, Almanya’da düğün yaptı. Dekorasyon ve masa süslemelerinin Dilek’in zevkine göre şekillendiği düğünde, mor renkli detaylar ön plandaydı.

Tarkan ile konser sonrası kulisinde tanıştığı hayranı Pınar Dilek, ikinci mutluluklarını önceki gece yaşadı.

Çift, İstanbul’daki nikahtan bir hafta sonra Almanya’da düğün yaptı. Köln’deki Flora adlı mekanda yapılan düğünde güvenlik önlemleri dikkat çekiciydi.

Konukların davetiye göstermesi yeterli bulunmadı, herkes isimleri listeden tek tek kontrol edildikten sonra içeri alındı.

Tarkan ve eşi ise basına görüntü vermemek için mekana eskort eşliğinde arka kapıdan giriş yaptı. Der Bluemengarten organizasyon firmasıyla anlaşan Tarkan, dekorasyonda Pınar Dilek’in sevdiği renklerin ön plana çıkarılmasını istedi.

O nedenle nikahta olduğu gibi düğünde de süslemeler mor menekşelerle yapıldı. 5 katlı düğün pastasında aynı şekilde mor çiçek detayı kullanıldı. Ayrıca pastanın üzerinde bulunan ve kuyrukları kalp figürü oluşturan kuğulardan, davetlilerin oturdukları masalara da yerleştirildi.

Düğün sonrası davetlilerin de konakladığı Hayatt Regency Otel’e giden çift, sabah saatlerinde aile üyeleri ve arkadaş grubuyla kahvaltı yaptı. Tarkan ve eşi, Almanya’da bulundukları dönemlerde, ünlü sanatçının doğduğu yer olan Köln’ün Alzey kasabasında yaşayacak.

Tarkan, o kasabada iki yıl önce bir ev satın almıştı. Balayı programının ise sanatçının konser programı nedeniyle haziran ayına ertelendiği öğrenildi. (Hürriyet)
Bu haber 6171 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.