Hoşgeldiniz, Bugün 24.05.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

İŞTE ALP ÖZCAN'A, MERYEM UZERLİ'Yİ UNUTTURAN KADIN

İŞTE ALP ÖZCAN'A, MERYEM UZERLİ'Yİ UNUTTURAN KADIN
Habere Puan Ver : (10/10)
28 Kasım 2016, 08:00

Meryem Uzerli’den ayrılan Alp Özcan, yeni bir ilişkiye başladı...

Takvim'den Doğan Savaş'ın haberine göre magazin dünyasında yaşanan aşk trafiği baş döndürüyor. Güzel oyuncu Meryem Uzerli'yle evleneceği beklenirken sürpriz bir şekilde yollarını ayıran Alp Özcan, eski aşkını çoktan unuttu. Genç iş adamının işleri dolayısıyla Türkiye ile yurt dışı arasında mekik dokuması geçtiğimiz ay ikilinin aşkını bitirmişti. Uzerli, katıldığı bir ödül töreninde "Doğru adamları seçemiyorum" diye bir itirafta bulunmuştu. Bu açıklamadan günler sonra Uzerli'nin eski aşkı Alp Özcan, yeni sevgilisiyle İstanbul gecelerinde boy gösterdi.

TERASTA SAMİMİ GÖRÜNTÜLER

Önceki akşam Asmalımescit'teki Soho House'da yabancı uyruklu sevgilisiyle eğlenen Özcan, bir ara mekanın terasında aşkıyla samimi görüntüler sergiledi. Daha önce sık sık eski aşkı Meryem Uzerli'yle aynı mekana giden Özcan'ın bu hareketi "Alp'ten Meryem'e nispet" şeklinde yorumlandı.

Mekandan sevgilisiyle el ele çıkan işadamının Uzerli'ye benzerliğiyle dikkat çeken yeni aşkı için "İş arkadaşım" demesi ise kafaları karıştırdı.ÖZCAN ARKA KOLTUKTA

Keyifli oldukları gözlenen ikili, gazetecilerin aşk sorularını yanıtsız bırakıp Alp Özcan'ın arabasına bindi. İş adamı arka koltuğa otururken mini kıyafetiyle göz dolduran sevgilisinin öne geçmesi ise görenleri şaşkına çevirdi.LARA'YLA TESELLİ

Eski aşkı Alp Özcan'ın yeni sevgilisiyle eğlencede olduğu saatlerde Meryem Uzerli de minik kızı Lara'yla çekilmiş bu pozunu paylaştı. Bu kareyi "Seni çok seviyorum benim en büyük aşkım" notuyla yayınlayan oyuncuya takipçileri "Meryem'in tek aşkı kızı" diye yorum yaptı.
Bu haber 3950 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.