Hoşgeldiniz, Bugün 24.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

İLKER KALELİ SORULARDAN KAÇTI, OLAY ÇIKTI!

İLKER KALELİ SORULARDAN KAÇTI, OLAY ÇIKTI!
Habere Puan Ver : (6/10)
16 Aralık 2017, 18:01

İlker Kaleli, basından kaçmaya çalışırken ortalık bir anda karıştı...

İlker Kaleli, önceki akşam Arnavutköy’deydi. Ünlü oyuncu, bir arkadaşının doğum günü partisi verdiği mekana girerken görüntülendi. Yeni vizyona giren “Poyraz Karayel: Küresel Sermaye” adlı sinema filminde neden oynamadığı sorusunu yanıtsız bırakan Kaleli, sorulardan kaçmak için mekan görevlilerinden yardım istedi. Bunun üzerine mekanın sahibi olduğunu iddia eden bir kişi, muhabirleri tehdit ve hakaretlerle oradan kovmaya çalıştı.

 

Kısa süre sonra içeriden üç görevli eşliğinden çıkan ve aracını kapıya kadar yanaştıran İlker Kaleli, “Bizler bunu mu hak ediyoruz?” diyen muhabirleri duyunca yanlarına gidip “Neler oluyor?” diye sordu.Mekan sahibinin yaptıklarını duyunca da “Benim sizlerle ne zaman sorunum oldu? Olanlardan haberim yok. Ben kimseye böyle bir istekte bulunmadım” dedi ve aracına binerek uzaklaştı.

 

Ayrıca İlker Kaleli'nin menejerliğini yapan şirkette olayla ilgili açıklama yayınlandı. İşte o açıklama:

 

“Menejerlik ve basın ilişkilerini yürüttüğümüz İlker Kaleli önceki gün bir mekan çıkışında basın mensupları tarafından görüntülenmiş basın mensupları ve mekanın güvenlik görevlileri arasında yaşanan gerginliğin sebebi olarak İlker Kaleli gösterilerek medyaya yansımıştır. Mekanın güvenlik görevlileri ile basın mensupları arasında yaşanan bu gerginliği İlker Kaleli de basın mensuplarından öğrenmiş ve sonrasında ortada bir yanlış anlaşılma olduğunu söyleyip röportaj vermiştir. İlker Kaleli'nin basın mensuplarını kapıdan uzaklaştırmak konusunda asla bir talimatı söz konusu değildir. Kendisinin de özel koruması bulunmamaktadır. "Basın mensuplarını mekan kapısından uzaklaştırdı" şeklinde medyaya yansıyan görüntü ve haberler gerçeği yansıtmamaktadır.
Bu haber 7072 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.