Hoşgeldiniz, Bugün 22.05.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

İKİNCİ ÖZCAN DENİZ VAKASI!.. ŞEBNEM SCHAEFER'DAN BİR PİŞTİ DAHA!..

İKİNCİ ÖZCAN DENİZ VAKASI!.. ŞEBNEM SCHAEFER'DAN BİR PİŞTİ DAHA!..
Habere Puan Ver : (10/10)
18 Kasım 2016, 08:00

Şebnem Schaefer bu kez de eski aşkı Şenol İpek'le pişti oldu...

Şebnem Schaefer 10 yıl önce olaylı şekilde ayrıldığı sevgilisi Özcan Deniz'in galasına gitti. Ardından diğer eski aşkı Şenol İpek'in eşiyle katıldığı başka galada boy gösterdi... Yıllar önce mankenliği bırakarak Almanya'ya yerleşen Şebnem Schaefer yurda ses getiren bir dönüş yaptı.

Yılllardır uzak kaldığı magazin dünyasında adeta 'bende varım' diyen Şebnem Schaefer, önceki gece davetli olmamasına rağmen Özcan Deniz'in yeni filminin galasına katıldı. Özcan Deniz'in yeni aşkı Afra Saraçoğlu karşısında Şebnem'i görünce son derece tedirgin oldu. Gergin geçen gecenin ardından bir sonraki gün de 'Adam mısın?' filminin galasında boy gösterdi. Kırmızı halı üzerinde soruları yanıtlayan Şebnem, dargın olduğu Özcan Deniz ile barışmak istediğini söyledi.

Ünlü manken, “Aramızdaki dargınlık 10 sene önceydi, eski camlar bardak oldu. Ben artık kimseyle dargın olmak istemiyorum. Beni galaya Özcan davet etmedi bir arkadaşımın davetlisi olarak geldim” dedi. Özcan Deniz ile ilgili gelen ısrarlı sorulara daha fazla yanıt vermek istemediğini söyleyen oyuncu, salona giriş yaptı.

Şebnem asıl sürprizi ise salonda yakaladı. Bir dönem fırtınalı aşk yaşadığı Şenol İpek de oradaydı.

Davete eşi ile gelen Şenol İpek hiç oralı olmayarak filmi izlemek için salona geçti. Fakat eşi bu durumdan son derece rahatsız oldu.
Bu haber 3507 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.