Hoşgeldiniz, Bugün 23.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

İDRİS BABA, VARTOLU İLE YÜZLEŞİYOR

İDRİS BABA, VARTOLU İLE YÜZLEŞİYOR
Habere Puan Ver : (5/10)
02 Mart 2018, 00:54

Çukur dizisinin 19. bölüm fragmanı yayınlandı...

Çukur dizisinin 19. bölüm fragmanında İdris Baba, Vartolu'nun oğlu olduğunu öğrendikten sonra, ilk kez yüzleşecek. 

Çukur dizisinde sular durulmuyor! 18. bölümde, Vartolu Sadettin'in oğlu olduğunu öğrenen İdris Koçavalı, Yamaç'tan oğlunun ölmediğini öğreniyor. İlk kez Vartolu ile yüzleşecek olan İdris Baba, Vartolu'nun yanına gelerek öz oğlunun katili olan kayıp çocuğuyla yüz yüze geliyor. 

Çukur dizisinin 19. bölümünde İdris Koçavalı, kayıp olan oğluna kavuşuyor. Çukur dizisinin 19. bölüm fragmanında her şey gerilimle başladı. İdris'in Vartolu'yu oğlu olarak kabul edip etmeyeceği, Baykal Bey'in kendilerine kurdukları oyunları birlikte bozup bozmayacağı ise Pazartesi akşamı netlik kazanacak...

Çukur dizisinin 19. bölüm fragmanı;

 

 

 

ÇUKUR 18. SON BÖLÜM ÖZETİ
 
Çukur’un geçtiğimiz Pazartesi günü ekrana gelen 18. bölümü nefes kesti. Komiser Emrah’ın, İdris ve adamlarını aldığını öğrenen Çukur sakinleri İdris’in yanında olabilmek için türlü planlarla nezarethaneye girdi. Ağabeyinin geldiğini Yamaç’a söyleyen Sena, Yamaç’ın da uğraştığı kişinin Emrah olduğunu öğrendi. İdris, en çok merak ettiği büyük gerçeği öğrendi. Kalp krizi geçiren Paşa’yı ziyarete gelen İdris, hayatının şokunu yaşadı. Vartolu’nun oğlu olduğunu öğrenen İdris, soluğu Aliço’nun sahildeki kulübesinde aldı. Gözyaşlarını tutamayan İdris’in hüzün dolu anları bölüme damga vurdu. Baykal’ın Komiser Emrah’ı gördüğü an ona “Oğlum!” diyerek sarılması akıllarda büyük soru işareti yarattı. Ayakta durmakta zorlanan Medet, Yamaç ve Selim’in karşısına çıktı. İki kardeşe silah doğrultan Medet’in karşısında Selim, kendini siper ederek kurşunun hedefi oldu. Selim ölüm kalım savaşı verirken gözü dönen Yamaç, hesap sormaya gitti. Yamaç’ın, “Selim ölürse seni yaşatmam!” diyerek silah doğrulttuğu kişinin Vartolu olduğunu gördüğümüz final sahnesi izleyenleri ekran başına kilitledi.
 
Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Kubilay Aka, Alperen Duymaz, Nebil Sayın ve Ahmet Tansu Taşanlar gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş ve Burak Sergen yer alıyor. Dizide bu isimlere Çetin Sarıkartal, Kadir Çermik, İrem Altuğ, Zeynep Kumral, Boncuk Yılmaz, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, Elif Doğan, İlayda Alişan, Ece Yaşar, Mustafa Kırantepe, Ilgaz Kocatürk ve Doğancan Sarıkaya eşlik ediyor.
Çukur’un merakla beklenen yeni bölümü Pazartesi günü saat 20.00'de Show TV'de!
Bu haber 7577 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.