Medya

İÇERDE YİNE FARK YARATTI! O OYUNCU DA İÇERDE’DEN AYRILDI!

Kadrosunda Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Mustafa Uğurlu ve Bensu Soral'ın yer aldığı 'İçerde' dün yine rating’lerde zirvede yer aldı.

 

Senaryosu ve oyuncu kadrosuyla izleyenleri ekrana kilitleyen İçerde’nün son bölümünde 'Leyla' karakterini canlandıran Şenay Gürler diziye veda etti.

15. bölümüyle Show TV'de yayınlanan 'İçerde' dizisi, 26 Aralık Pazartesi reyting sıralamasında, total’de ise 10,41 rating ve 22,78 share alırken, AB’de ise 13,30 rating ve 29,71 share, ABC1’de ise 12,38 rating ve 26,01 share alarak tüm gruplarda liderliğini bu hafta da sürdürmüş. (26 ARALIK RATING SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN)


Ayrıca 'İçerde' için twitter'da #iyimiyiz etiketi ile 28 bin 807 tweet atıldı. Uluç Bayraktar'ın yönetmenliğindeki İçerde; Türkiye gündeminde 12 saat, dünyada ise 7 saat 55 dakika boyunca yer aldı.

 

Rakiplerine pazartesi günleri kabus yaşatan İçerde şüphesiz bu gidişatını önümüzdeki haftalarda da sürdürecek…

 

Reyting analizlerini her gün Magazinn.com'dan takip edebilirsiniz.


İÇERDE’NİN 15. BÖLÜMÜNDE NEFES KESEN SAHNE!

Coşkun, Celal'i bitirecek bir koz getirmesi halinde Mert'e ailesini vereceğini söyledi.

 

Evden ayrılan Melek, Sarp'ın yanına gitti. Melek'i takip eden ve eve götürmeye gelen Davut ile Sarp'ın nefes kesen dövüş sahnesinin sonunda birbirlerine silah çektikleri ve Melek'in araya girdiği anlar izleyenleri ekran başına kilitledi.

 

 Bölümün ilk sahnesinde vurulan 'Leyla' rolüne hayat veren başarılı oyuncu  Şenay Gürler de diziye veda etti.

 

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu