Hoşgeldiniz, Bugün 21.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

İBRAHİM TATLISES VE DEMET AKALIN'IN 'YUSUF YUSUF' POLEMİĞİ!

İBRAHİM TATLISES VE DEMET AKALIN'IN 'YUSUF YUSUF' POLEMİĞİ!
Habere Puan Ver : (5/10)
06 Nisan 2018, 14:42

Video Haber - İbrahim Tatlıses ve Demet Akalın'ın arasında Hatay'a gitme polemiği devam ediyor...

Geçtiğimiz günlerde Hatay'da Mehmetçik'i ziyaret eden ünlü isimler arasında yer almayan isimler, sitemini sosyal medya hesabından dile getirmişti.
 
Konu hakkında konuşan İbrahim Tatlıses, "Bunu niye bu kadar abarttılar anlamadım" dedi. Demet Akalın'ın isyanı hakkında sorulan soruya ise İmparator "Herkese davetiye gitmiş, 'yusuf yusuf'tan gelemedi kimse" dedi.
 
Daha sonra Demet Akalın, Twitter hesabından açıklama yaparak şunları yazdı:
 
"Erkek kardeşim 2 Mayıs'ta askere gidiyor! Bana "Yusuf yusuf" diyen İbrahim Tatlıses! Yazık! Siz de gönderin çocuklarınızı, hepiniz gönderin hadi bakalım! Korksam iki ay önce Işın Karaca'yla başvurmam gitmek için! Davet etmedim, edemedim de> Gerçekleri söyle, güne kadar ulaşıyordu elime, telefonumuz belli, adresimiz belli! Öyle 'Aradım ulaşamadım'a sığınma, gerçek değil çünkü Polat Yağcı"
 
Demet Akalın'ın ardından İbrahim Tatlıses sosyal medya hesabında oğlu Ahmed'in askerlik fotoğrafını paylaştı ve altına şu notu düştü:
 
"Demet Hanım lafım size değildi, soru içinde isminizi duymadım bile... Lafı kime dediğimi bilen bilir... Mevzu VATAN AŞKI ise, benim oğlum AHMED, askerliğini uzun dönem olarak SARIKAMIŞ’ta yaptı, başarısından ötürü de 3 tane madalya aldı! O dönem Reha Muhtar ile Ana Haber’de bile çıktı, arşivleri araştırın bulun!"
 
 
 
 
Bu haber 6305 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.