Hoşgeldiniz, Bugün 28.05.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

İBRAHİM KUTLUAY'IN DEMET'İ ALDATTIĞI EDVINA SPONZA: İTİBARIMI KAYBETTİM!..

İBRAHİM KUTLUAY'IN DEMET'İ ALDATTIĞI EDVINA SPONZA: İTİBARIMI KAYBETTİM!..
Habere Puan Ver : (10/10)
03 Kasım 2016, 06:30

Edvina Sponza: "Haberler yüzünden kişilik haklarım ihlal edildi" diyerek harekete geçti...

YOGA EĞİTMENİ

Sabah'tan Dilek Yaman'ın haberine göre Demet Şener Kutluay, 11 yıllık eşi İbrahim Kutluay'ı kendisini aldatmakla suçlayıp boşanma davası açmıştı. Şener, yuvasını yıkmakla itham ettiği, sosyetenin ünlü ismi yoga eğitmeni Edvina Sponza'dan ise 500 bin lira tazminat istemişti.

'TANINAN BİRİYİM'

Sponza, İstanbul Sulh Ceza Hakimliği'ne başvurarak, hakkında yapılan haberlerin internet sitelerinden kaldırılmasını talep etti. Mahkemeye sunduğu dilekçede ise üç çocuk annesi ve tanınan birisi olduğunu belirtti.

OLUMSUZ ETKİLEDİ

Sponza, "Toplum nezdinde itibarımı, saygınlığımı kaybetmek üzereyim. Kişisel haklarımın ihlali, hayatımda telafisi mümkün olmayan zararlar doğuracaktır. Haberler çocuklarımın ruh sağlığını da olumsuz etkiliyor" dedi.

YAYIN YASAĞI

Sponza, hakkında çıkan haberlerin internet sitelerinden çıkarılmasının yanı sıra Demet Şener Kutluay'ın kendisi hakkında açtığı davayla ilgili olarak yayın yasağı ve gizlilik kararı getirilmesini istedi.

ALDATAN EŞTEN 10 MİLYON TL

Demet Şener Kutluay, geçen ay iki çocuğunun babası ve eşi İbrahim Kutluay'ın kendisini aldattığını iddia ederek boşanma davası açmıştı. Eşinden 10 milyon lira manevi tazminat isteyen Şener, 'Yuvamı yıktı' dediği Edvina Sponza'dan da 500 bin liralık manevi tazminat talep etmişti.
Bu haber 8221 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.