HEYECANI ARTTIRDI! İŞTE SEVİYOR SEVMİYOR'UN SON FRAGMANI!.. - Magazinn.com
Hoşgeldiniz, Bugün 17.08.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

HEYECANI ARTTIRDI! İŞTE SEVİYOR SEVMİYOR'UN SON FRAGMANI!..

HEYECANI ARTTIRDI! İŞTE SEVİYOR SEVMİYOR'UN SON FRAGMANI!..
Habere Puan Ver : (7/10)
08 Ekim 2016, 15:43

Sevilen dizi için geri sayım başladı...

Pazar akşamları ekrana gelen Seviyor Sevmiyor 13. yeni bölüm fragmanında ortalıkta dolaşan video büyük sorunlara yol açabilir. Atv ekranının sevilen romantik komedi dizisi Seviyor Sevmiyor'da bu hafta Deniz, İrem ve Yiğit arasında eğlenceli dakikalar izleyenleri bekliyor. Seviyor Sevmiyor 13. yeni bölümde Deniz ve Yiğit'in öpüştüğü video Neşe'nin eline geçecektir.

 

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği Seviyor Sevmiyor dizisinin başrollerinde Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan, Gonca Sarıyıldız, Yiğit Kirazcı yer alıyor. Seviyor Sevmiyor 13. yeni bölüm ile Pazar akşamı ekrana gelmeye hazırlanıyor. Yiğit'in arkadaş olamsını istediği Deniz ve İrem arkadaşlık işini bir üst boyuta taşıyor. İkili birbirlerinin fotoğraflarının yer aldığı T-shirtler'le Yiğit'in karşısına çıkıyor.

 

SEVİYOR SEVMİYOR SON BÖLÜM ÖZETİ

 

İki adam Deniz yüzünden restleşirler.

 

Dergi'nin yirminci yıl kutlamaları yaklaşmaktadır. Hazırlıklar yapılırken Yiğit Deniz'den etkilendiği için ondan uzak durmaya çalışır. Bunun gerginliği işe de yansır. İşi Deniz'e ofiste herkesin ortasında bağırmaya kadar vardırır. 

 

Bu olay Yiğit'le Tuna'yı da karşı karşıya getirir. İki adam Deniz yüzünden restleşirler. İrem ise Tuna'nın Deniz'e olan ilgisini öğrenir. Deniz tehlikesinden kurtulmak için, Tuna'yla ikisini baş göz etmeye karar verir. Ama Yiğit'i de işin içine katarak hazırladığı dörtlü buluşma hiç de düşündüğü gibi olmaz. Tuna ve Yiğit'in birbirleriyle rekabete giriştiği macera dolu bir geceye dönüşür. 

 

İŞTE SEVİYOR SEVMİYOR 13. BÖLÜM FRAGMANI

 
Bu haber 2556 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.