Hoşgeldiniz, Bugün 16.07.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

HERKESİN GÖZÜ ONLARDA! ASLIHAN DOĞAN'A ARDA TURAN BEREKETİ!..

HERKESİN GÖZÜ ONLARDA! ASLIHAN DOĞAN'A ARDA TURAN BEREKETİ!..
Habere Puan Ver : (8/10)
08 Ağustos 2015, 07:45

Aslıhan Doğan'ın şöhreti Arda Turan aşkıyla sınırları aştı. İspanyol basınının adım adım takip ettiği Doğan'ın sosyal medyadaki takipçi sayısı da katlandı. Güzel yengeye İspanya ve Türkiye'den reklam teklifleri gelmeye başladı

Takvim'den Aydın Hamza'nın haberine göre Barcelona'ya transferiyle bütün Avrupa'nın konuştuğu Arda Turan'ın şöhreti sevgilisi Aslıhan Doğan'a da yaradı. Yıldız futbolcunun İspanya'ya götürdüğü ve evlilik düşündüğü Doğan, Türk basının olduğu kadar İspanyol medyasınında takibine girdi.

HERKESİN GÖZÜ ONLARDA

Her adımı haber olan Doğan'ın sosyal medyadaki takipçi sayısı da tavan yaptı. Arda ile birlikte olmadan önce instagram'da 3 bin takipçisi olan sosyetik güzelin bu aşkla birlikte takipçi sayısı da 45 bine yaklaştı. İspanya'da Arda ile birlikte yaşayacak olan Aslıhan Doğan'ın şöhreti paraya çevirmesi de an meselesi.

TEKLİFLERE VETO

Türkiye'den ve İspanya'dan birçok firmanın reklam yüzü yapmak için Doğan'la görüşmeye başladığı öğrenildi. Ancak sosyetik güzelin Arda Turan'dan çekindiği için şimdilik teklifleri geri çevirdiği öğrenildi. Daha önce oyuncu Sinem Kobal'la medyatik bir ilişki yaşayan yıldız futbolcunun, yeni aşkını basından uzak tutmaya özen gösterdiği biliniyor.


 
Bu haber 3279 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.