Medya

Hekimoğlu’nun oyuncu kadrosu genişliyor!

Dünyada büyük ses getiren House M.D. dizisinin Türkiye uyarlaması olan Hekimoğlu dizisi, geçtiğimiz sezon Mucize Doktor‘dan sonra yayınlanmaya başlayan ikinci doktor dizisi oldu. Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan Saban, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay‘ın yer aldığı diziye koronavirüs salgını sebebiyle ara verilmişti. Birçok yapım gibi çekimleri durdurulan Hekimoğlu’nun çekimleri başladı. Pandemi sebebiyle yarıda kalan ve sezonu bitirmek durumunda olan Hekimoğlu, yeni sezonda yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında olmaya devam edecek.

Birçok başarılı oyuncuyu bir araya getiren Hekimoğlu dizisi yeni sezonda kadrosu genişleyerek ekranlara dönüyor. Hekimoğlu’nun yeni bölümlerinde ünlü oyuncu Belçim Bilgin konuk oyuncu olacak. Son olarak Blu TV’de yayınlanan Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler, Canan Ergüder Ece, Ege Aydan, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç gibi başarılı oyuncuların başrolünde yer aldığı Behzat Ç. dizisi ile izleyicinin karşısına çıkan Belçim Bilgin, dizinin ikinci sezonunun çekilmemesi sebebiyle setlerden uzak kalmıştı.

BELÇİM BİLGİN, HEKİMOĞLU’NUN ESKİ EŞİ AVUKAT SELİN KURT’U CANLANDIRACAK! 

Behzat Ç.’den sonra Hekimoğlu dizisi ile anlaştığı haberi duyurulan Belçim Bilgin, koronavirüs salgını sebebiyle iptal edilen çekimlerden dolayı diziye katılamamıştı. Pandemi engeline takılan, dizi setlerine dönme heyecanı iki kez üst üste kursağında kalan Belçim Bilgin, sonunda Hekimoğlu ekibi ile buluştu ve çekimlere de başladı. Bilgin, Hekimoğlu’nun eski karısı avukat Selin Kurt karakterini canlandıracak. Dizinin 16’ncı bölümünden itibaren izleyici karşısına çıkacak olan oyuncunun karakteri Selin, boşandıktan 5 yıl sonra yeni kocasının hastalığı nedeniyle Hekimoğlu’nun karşısına çıkacak. Selin’in gelişiyle hastanede de dengeler değişecek.

Öte yandan 2018’de 12 yıllık eşi ve oğluRodin’in babası Yılmaz Erdoğan ile anlaşmalı olarak boşanan Belçim Bilgin, geçtiğimiz günlerde yeni bir aşka yelken açmıştı. Belçim Bilgin, bir süredir yapımcı Alfredo Di Blasio ile aşk yaşıyor. Yarı İtalyan, yarı Kanadalı olan Alfredo Di Blasio daha önce Amerikalı oyuncu Lana Parrilla ile evlenmiş ve çift geçtiğimiz yıl evliliklerini sonlandırmıştı. Geçtiğimiz günlerde evlilik konusunda konuşan Bilgin, “Neden evleneyim? Hayat böyle büyük cümleleri sevmez ama evlenmeyi düşünmem.” demişti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu