Medya

Hazal Filiz Küçükköse, Zemheri ile dönüyor!

Yeni sezonun başlamasıyla birlikte birçok yeni dizi ekran macerasına başladı. İlerleyen günlerde televizyon ekranlarında yer alması beklenen birçok iddialı yapım da yayın tarihini bekliyor. Birbirinden ünlü oyuncuların boy göstereceği reyting yarışında Zemheri dizisi de yer alacak. Show TV’de yayınlanacağı yeni açıklanan dizinin yayın tarihi ise henüz netlik kazanmadı.


GENÇ OYUNCULAR ZEMHERİ’DE BULUŞUYOR

Son olarak Netflix’in ilk Türk yapımı dizisi ‘Hakan Muhafız’ın kadrosunda yer alan genç oyuncu Ayça Ayşin Turan ve önceki sezon erken final yapan Çarpışma dizisinin oyuncusu Alperen Duymaz’ın başrolünde olacağı netleşen dizinin oyuncu kadrosuna Hazal Filiz Küçükköse de katıldı. Öte yandan Ay Yapım imzalı olan Zemheri’nin yönetmenliğini ise birçok unutulmaz dizide çalışan Hilal Saral üstlenecek.

Deniz Yıldızı isimli günlü dizi ile oyunculuk hayatına başlayan Hazal Filiz Küçükköse, daha sonra sırasıyla ‘Beni Affet’, ‘Günahkar’, ‘Kara Sevda’ dizilerinde oynamıştı. Güzel oyuncu son olarak Kenan İmirzalıoğlu’nun başrolünde yer aldığı ve Kanal D’de yayınlanan ‘Mehmed Bir Cihan Fatihi’ dizisinde yer almıştı. Fakat dizi reytinglere yenik düşerek erken final yapmıştı.

Hazal Filiz Küçükköse, 2009 yılında yayınlanmaya başlayan Deniz Yıldızı dizisinin setinde tanıştığı Tuan Tunalı ile 2014 yılında evlenmişti. Oyuncu çiftin evliliği geçtiğimiz yıl olaylı bir şekilde son bulmuş ve Küçükköse’nin Tunalı’yı aldattığı iddia edilmişti. Tunalı’dan boşandıktan sonra Ezgi Mola’nın işletmeci sevgilisi Mustafa Aksakallı’nın ortağı Alp Güler’e kaptırmıştı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu