HANDE YENER VE AYLİN ÇOŞKUN’DAN BOMBA AÇIKLAMALAR! - Magazinn.com
Hoşgeldiniz, Bugün 21.08.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

HANDE YENER VE AYLİN ÇOŞKUN’DAN BOMBA AÇIKLAMALAR!

HANDE YENER VE AYLİN ÇOŞKUN’DAN BOMBA AÇIKLAMALAR!
Habere Puan Ver : (8/10)
18 Nisan 2018, 21:41

Hande Yener, Manzara şarkısında düet yaptığı Aylin Çoşkun’un klibinde yönetmen koltuğuna oturdu…

Pop müziğinin kraliçesi Hande Yener, Aylin Çoşkun’la düet yaptığı Manzara şarkısının klip çekimlerinde muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Klip çekimlerini tamamladıklarını dile getiren Hande Yener, klibin yakında seyirciyle buluşacağını söyledi.

Yener, sanatla uğraşanların iddialı olmak zorunda olduklarını dile getirerek yine rakiplerine göndermede bulundu. Ünlü sanatçı ayrıca sosyal medya hesabından magazin programlarını izleyerek sık sık yorum yapan Demet Akalın’a da taş atmayı ihmal etmedi. Yener, “İddialı olduğunuz zamanda evde izleyip tırnaklarını yiyenler oluyor. Gördüğünüz gibi ben tırnaklarımı yemiyorum. Tatlı atışmalar oluyor. Bu yaşananlar mesleğimizin cilvesi” diye konuştu.

Sanatla uğraşan insanların çocuklu ruhlu olduğunu dile getiren ve magazin dünyasındaki atışmaların da bu sebeple gerçekleştiğini, aslında kimsenin kimseyle arasında ciddi sorunlar olmadığını söyleyen Hande Yener, tam beyaz bayrak çekecek derken şöyle konuştu; “Çocuk ruhlu insanlar olduğumuz için zaman zaman bu tarz olaylar oluyor, ciddi bir durum yok yani… Yalnız çocuk ruhlu olmaya da devam edeceğim. Olgunluğunu kabul edenler, maçtan dışarı çıkabilirler.”

 

 
Bu haber 4403 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.