Hoşgeldiniz, Bugün 25.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

HANDE ERÇEL'İ YURT DIŞINA KAÇIRAN AŞK!

HANDE ERÇEL'İ YURT DIŞINA KAÇIRAN AŞK!
Habere Puan Ver : (7/10)
11 Ekim 2017, 10:30

Eski sevgilisi Ekin Mert Daymaz’ın yakın dostu Mehmet Dinçerler’le aşk yaşayan Hande Erçel’i aldığı tepkiler yurt dışına kaçırdı! Güzel oyuncu, geçtiğimiz günlerde iş adamı sevgilisiyle Prag’a gitti.

İkilinin tatilini sosyal medya paylaşımları ele verdi!

Son dönemin en popüler oyuncularından Hande Erçel'le sürpriz aşkı Mehmet Dinçerler'i 'Ekin Mert Daymaz' korkusu sardı! Daymaz'la uzun süre aşk yaşayan Erçel, ayrıldıktan sonra gönlünü yakışıklı oyuncunun en yakın dostu Dinçerler'e kaptırmıştı. Ekin Mert Daymaz, kardeşi gibi gördüğü ve hatta 'Kardo' dediği Mehmet Dinçerler'le Hande Erçel'in ilişkisini öğrenince neye uğradığını şaşırmıştı.Ekin Mert Daymaz, yakın dostu ve eski aşkının ilişkisine çok tepkili!

MERT KORKUSU!

Güzel oyuncu ve iş adamı sevgilisi Dinçerler, aldıkları tepkiler üzerine de bir süre aşklarını gözlerden uzak yaşamaya karar verdi. İstanbul gecelerinden uzak duran sürpriz çift, beraberliklerini rahatça yaşayabilmek için geçtiğimiz günlerde Çek Cumhuriyeti'ne gitti. Ülkenin romantik şehri Prag'da tatil yapan Hande Erçel ile Mehmet Dinçerler, her ne kadar bu tatili herkesten saklamak istese de aşk kaçamağını sosyal medyadaki paylaşımları ele verdi.Güzel oyuncu, Prag'dan tek başına fotoğraf paylaşarak aşk tatilini gizlemeye çalıştı.

SIK SIK EVİNE GİRİP ÇIKIYOR

Güzel oyuncunun Prag'dan yayınladığı fotoğraftan birkaç gün sonra da işadamı aşkı, aynı şehirden paylaşım yaptı. İkilinin İstanbul'da buluşmak için ise Mehmet Dinçerler'in evini tercih ettikleri öğrenildi. Sık sık işadamının dairesine girip çıkarken görülen Hande Erçel'in yakın dostlarına "Mert ile Mehmet'in arkadaşlığı yüzünden bana da herkes tepki gösteriyor Bu yüzden bir süre daha gazetecilerin karşısına birlikte çıkmak istemiyoruz" dediği öğrenildi.(Takvim)
Bu haber 3879 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.