Hoşgeldiniz, Bugün 24.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

HANDE ERÇEL'DEN DEMET AKBAĞ'A YANIT GELDİ

HANDE ERÇEL'DEN DEMET AKBAĞ'A YANIT GELDİ
Habere Puan Ver : (10/10)
23 Aralık 2017, 01:01

Hande Erçel, Demet Akbağ'ın 'Hande bizi güldürmüş de haberimiz mi olmamış' şeklindeki eleştirilerine yanıt verdi...

Hande Erçel, "O ödülü alıyorsam yani bir şey biliyorlardır insanlar" diyerek 'En iyi romantik komedi oyuncusu' ödülünü almasını eleştiren Demet Akbağ'a yanıt verdi.

 

Geçtiğimiz günlerde Demet Akbağ, Altın Kelebek'le ilgili '' Ödül törenini izlemedim ama tuhaf bence de. Belki bizi bir ara güldürmüştür de biz fark etmemişizdir.Bu kişi komedi dizisi mi yapıyor? Ödül kategorilerinde türler çok fazla oldu. Her şeye bir kategori çıktı; o da bir türe girmiştir.'' diyerek ödül alan Hande Erçel'e gönderme yapmış günlerce bu açıklama konuşulmuş hatta bazı ünlülere de bu açıklamayla ilgili düşünceler sorulmuştu. Hande Erçel, bu göndermeye sessiz kalarak yanıt vermemişti. 

 

Ünlü oyuncu sonunda sessizliğini bozup katıldığı Beyaz Show'da ilk kez Demet Akbağ'ın o açıklamarına yanıt vererek hem Demet Akbağ'a hem hak verdi hem de ödülü hak ederek kazandığını belirtti.

 

HANDE ERÇEL'İN BEYAZ SHOW'DA VERMİŞ OLDUĞU YANIT:

 

''Tabii ki ben çok düşündüm. Demet Akbağ'ın röportajından sonra da düşündüm. Aslında şöyle bu sisteme karşı bir eleştiri olduğunu düşünüyorum ben. Demet Hanım ne diyorsa haklıdır. Ben onun anladığı yerden çok net bir şekilde anlıyorum ne demek istediğini ama yanlış yöne çekmek isteyenler oluyor. Başka şekilde anlamak isteyenler var ama ben her zaman saygıyla karşılıyorum. Eleştiriye açık olarak ben de kendimi eleştiriyorum ama ben o ödülü alıyorsam yani bir şey biliyorlardır insanlar diye düşünüyorum...''
Bu haber 8099 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.