Hoşgeldiniz, Bugün 20.07.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

HALUK LEVENT’TEN ''AKRABA EVLİLİĞİ'' TWEETLERİ!

HALUK LEVENT’TEN ''AKRABA EVLİLİĞİ'' TWEETLERİ!
Habere Puan Ver : (9/10)
07 Eylül 2017, 19:44

Kurduğu AHBAP derneği ile yardıma muhtaç olanlara ulaşmaya çalışan Haluk Levent, akraba evliliğinin tehlikesi üzerine attığı tweetlerle dikkat çekti.

Haluk Levent bir süredir AHBAP adını verdiği dernek üzerinden takipçileriyle buluşuyor ve yardıma ihtiyaç duyanların imdadına koşuyor.

Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla da iyiliksever yönünü ortaya koyan Levent, zaman zaman sosyal medya hesabı üzerinden sosyal mesajlar vermeyi de ihmal etmiyor. Levent son olarak, hasta evlerine gittiği sırada karşısına çıkan bir durumu takipçileriyle paylaştı ve uyardı.

İşte Levent’in o tweetleri:

'Hasta evlerine gidip gördüğümüz bir şey var ki sizlerle bunu paylaşalım istedim. Akraba evliliği yapmayın. Yaptırmayın. Eskiler yapmış olabilir hatta benim akrabalarım arasında bile amca çocukları olarak evlenen var Onların 4 çocuğundan 2 si engelli şu anda… İşin maneviyatını bir tarafa bırakıyorum. Sağlıklı çocuklar için “akraba evliliğine hayır” deyin. Tabi ki her akraba evliliğinden olan çocuklar engelli değil. Fakat yüzdelik oranları bayağı fazla.' (Sözcü)


 
Bu haber 5290 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.