Hoşgeldiniz, Bugün 22.05.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

HAKAN URAL OKAN BAYÜLGEN'E 'RUH HASTASI' DEDİ VE...

HAKAN URAL OKAN BAYÜLGEN'E 'RUH HASTASI' DEDİ VE...
Habere Puan Ver : (6/10)
21 Kasım 2016, 08:00

Hakan Ural, Altın Kelebek töreninde eski eşi Sibel Can’ın kilolarıyla dalga geçen Okan Bayülgen için ‘Ruh hastası’ dedi ve ona böyle seslendi...

Takvim'de yer alan habere göre ünlü oyuncu Hakan Ural, Altın Kelebek'te eski eşi Sibel Can'ın kilolarıyla ilgili seviyesizce espri yapan Okan Bayülgen'e verdi veriştirdi. Üzüntüsünü "Okan'ın benim gibi 3 çocuk annesi bir kadına yaptığı bu espri yakışmadı" diyerek ifade eden Can'ın aksine Ural, şu sözleriyle sözde şovmeni topa tuttu:

'ONU 3 METRE ZIPLATIRIM!'

"Okan, kontrolünü kaybeden, psikolojisi iyi olmayan bir adam. Yaptığı gaflarla 4. köprü yapılır! Sen, Sibel'in kilolarına ahlaksızca dil uzatıyorsun ama biz senin saçından, jest ve mimiklerinden başlasak sabah olur. Okan'ı bir psikoloğa götürsek 'Hakan Bey, yapacak bir şey yok, 5 yıl gecikmişsiniz' der. Adam psikolojik olarak hasta! Hala avam bir şekilde espri yapmaya devam ediyor."

Hakan Ural, Bayülgen'e şöyle de gözdağı verdi: "Beni gördüğü yerde geri geri gitmesi lazım. Sibel'e yaptığı bu espriyi bana yapmış olsaydı, Okan'ı minimum 3 metre zıplatırdım." (Takvim)
Bu haber 3763 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.