Hoşgeldiniz, Bugün 26.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

GÜLŞEN YENİ YÜZÜĞÜYLE ŞOV YAPTI!

GÜLŞEN YENİ YÜZÜĞÜYLE ŞOV YAPTI!
Habere Puan Ver : (7/10)
06 Ekim 2017, 18:14

Gülşen dün zümrüt yüzüğüyle sosyal medyada şov yaptı. Bu 400 bin TL değerindeki yüzük ile popçunun diğer 3 gösterişli tek taşının toplam fiyatı ise 1 milyon 400 bin TL’ye ulaştı.

Sanat hayatındaki mütevazı tavırlarıyla takdir toplayan Gülşen, iş sosyal medyaya gelince tam tersi davranıyor. Demet Akalın gibi instagram'da servetlik yüzükleriyle şov yapan güzel popçu, önceki gün yine havasını attı. Gülşen, kenarları pırlantalarla bezeli baget kesim zümrüt yüzüğünü göstermek için elini yüzüne koyup poz verdi.

Ünlü şarkıcının yüzüğünün fiyatının yaklaşık 400 bin TL olduğu öğrenildi.


Gülşen, oğlu Azur Benan'ı kucağına aldığında müzisyen eşi parmağına 250 bin TL'lik tektaşı taktı.

EŞİNDEN HEDİYELER...
 

Parmağında taşıdığı servetle imrendiren Gülşen'in sosyal medyadaki yüzük şovu ise ilk değil. Güzel popçu Mayıs'ta 41. yaş günü için eşi Ozan Çolakoğlu'nun hediye ettiği 600 bin TL'lik baget kesim tektaşını da instagram'da gözlere sokmuştu. Ünlü müzisyen, eşine Ocak'ta doğum sonrası 250 bin TL'lik tektaş hediye etmişti. Bu arada Çolakoğlu, geçtiğimiz yıl Barcelona'da nikah masasına oturduğu Gülşen'e evlilik teklif ederken de 150 bin TL'lik bir tek taş almıştı. 4 yüzüğünün toplam fiyatı 1 milyon 400 bin TL olan güzel şarkıcı, "yüzüklerin kraliçesi" olmaya aday.Ozan Çolakoğlu'nun Gülşen'e evlilik teklif ederken aldığı bu tektaşın fiyatı ise yaklaşık 150 bin TL.(Ebru Kızıltaş)Güzel popçunun kendini şımartmak için aldığı zümrüt yüzüğün fiyatı 400 bin TL.


 
Bu haber 3447 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.