Hoşgeldiniz, Bugün 26.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

GÜLŞAH SARAÇOĞLU, SÖYLEMEZSEM OLMAZ’DAN NEDEN AYRILDI?

GÜLŞAH SARAÇOĞLU, SÖYLEMEZSEM OLMAZ’DAN NEDEN AYRILDI?
Habere Puan Ver : (8/10)
24 Kasım 2016, 22:28

Özel – Beyaz Tv'deki Söylemezsem Olmaz'ın yorumcusu Gülşah Saraçoğlu Magazinn.com’a konuştu...

Magazinn.com Özel Haber - Herkes bu haberi konuşacak…

 

Beyaz Tv’nin dikkat çeken yapımlarından olan Söylemezsem Olmaz cephesinden olay haber ilk kez  Magazinn.com ekibine ulaştı ve Gülşah Saraçoğlu’nun programdan ayrıldığı haberi medya gündemine bomba gibi düştü.

 

Yeni dönemde Ömür Varol ve Nihat Doğan ile kadroya dahil olan Gülşah Saraçoğlu’nun ilk günlerden programa adapte olamaması dikkatlerden kaçmamıştı ve magazin.com ekibi bu durumu sayfasında manşete taşımıştı.

 

Ve bugün yaşanan kriz sonucunda Gülşah Saraçoğlu ekipten ayrıldı. Ayrılık sebebi olarak kulislerde ‘işlerinin yoğunluğu’ gösterilse de bunların bir söylenti olduğunu magazinn.com ortaya çıkardı...

 

GÜLŞAH SARAÇOĞLU’NDAN ÇOK ÖZEL AÇIKLAMALAR!..

 

Magazinn.com’a konuşan Gülşah Saraçoğlu ayrılığının sebebi olarak programın moderatörü Ömür Varol’u gösterdi ve şu sözleri sarffetti:

 

“Bu zaten benim janrımda olan bir program değildi. Programın moderatörü Ömür Varol’la anlaşamadığımız ve programda işlenen konularla işleyiş şeklinin bana uymadığı için ayrılma karar aldım. Moderatör Ömür Bey kendi doğruları olan biri, sorunlar hep var, onun fikirleri bana çok doğru gelen şeyler değidi. Artık bu program benim için bitmiştir, bu kadardır. Programın yapımcısı Bilal Özbilge ve yorumcuları Nihat ve Bircan benim için çok değerlidir, değerli olmaya da devam edeceklerdir."

 


SÖYLEMEZSEM OLMAZ PROGRAMININ YORUMCUSU NİHAT DOĞAN'IN DAVASINDA KARAR VERİLDİ!..
Bu haber 51185 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

  • AYŞE ÜLKER SÖNMEZ07 Nisan 2017, 09:27GÜLŞAHYAHU BU İNSAN PROGRAMA SANKİ BALOYA GİDER GİBİ GİDİYORDU MODACI OLDUGUNU SÖYLEYEN İNSAN NEREDE NE GİYECEGİNİ BİLMEDİGİ GİBİ AYNA ELİNDE BOMBOŞ KONUŞMALAR AVRICA KENDİSİ DÜNYANIN HANGİ SARAYINDAN ÇIKMA SÖYLESİNDE DÜNYA DUYSUN??????************** ŞAHSEN BEN GITTİGİ İÇİN ÇÖK MUTLU OLDUM.
  • suha altiner30 Kasım 2016, 08:59nihatnihat cok abuk sabuk konusthgu icin seyretmicem gjlsahsa onun yuzunden ayrilmistir.dekijanli tv acikjzuin
  • dilek sarıçam25 Kasım 2016, 08:21ayrıldığına sevindim...Gülşah hanım kendi işini yapsın...elinde ayna ve pudriyerle program yapılmaz...programa zerre kadar katkısı yoktu...kendini kameradan seyreden megaloman biri....sanırsın ki dünya güzeli ve kraliçe....Gülşah hanım ayakların yere bassın biraz....bugün program daha güzel...benim gibi düşünen bir sürü insan var....kısacası acaip gıcık kapmıştım boş boş muhabbetlerine...ayrıldığına çok sevindim...ömür...nihat...bircan yürüyün be...kim geçer sizi...sizleri seviyorum..özellikle nihat sana helal olsun.