Hoşgeldiniz, Bugün 21.05.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

GÜLBEN ERGEN'İN ERHAN ÇELİK'TEN AYRILMA SEBEBİNİ MAGAZINN.COM AÇIKLIYOR

GÜLBEN ERGEN'İN ERHAN ÇELİK'TEN AYRILMA SEBEBİNİ MAGAZINN.COM AÇIKLIYOR
Habere Puan Ver : (8/10)
21 Kasım 2016, 14:04

Magazinn.com Özel - Sebebi ihanet değil, peki neden ayrıldılar?

Gülben Ergen ve Erhan Çelik’in boşanma kararı alması günlerdir konuşuluyor. Gündeme damga vuran boşanma davası ise, 2 Aralık'ta gerçekleşecek. Çiftin ihanet yüzünden ayrıldığı ve Gülben Ergen'in inşaatçı bir iş adamıyla birlikte olduğu için Erhan Çelik'in kendisine boşanma davası açtığı iddia edilmişti. Ancak, ünlü şarkıcı söylentileri net bir dille yalanladı. Gerçek ayrılık sebebini ise magazinn.com ortaya çıkardı. Ünlü çift, Gülben Ergen'in kariyer planlamasının aksaması ve sanat dünyasında gittikçe çöküşe geçmesi nedeniyle ayrılık sürecine girdi.

 

FATURAYI ERHAN ÇELİK'E KESTİ

Evlendikten sonra kariyerinde ciddi bir düşüş yaşayan Gülben Ergen bunun faturasını Erhan Çelik'e kesti. Eşiyle, iş hayatıyla ilgili verdiği kararlarda ters düşen ünlü şarkıcı, ideolojik fikir uyuşmazlığı nedeniyle de sık sık Erhan Çelik'le karşı karşıya geldi. Ekranlar aracılığıyla Can Dündar'a selam göndermesinin sürekli gündeme gelmesi ise ipleri koparan en önemli olaylardan biriydi. Magazinn.com'un edindiği bilgilere göre; hükümetle yakın temasta olan ve TRT1'de anchorman'lik yapan Erhan Çelik, defalarca bu konuda Gülben Ergen'i uyardı. Ünlü şarkıcı ilk başta eşinin tavsiyelerine uydu ama bu kez de kendi açıklamaları ve tavrıyla ters düşünce kitlesinin büyük kısmını kaybetti. 

 

EKİBİYLE KRİZ TOPLANTISI YAPTI! "ESKİ GÜNLERE DÖNMELİYİZ"

Televizyonda tutunamadı, şarkıları eskisi kadar ilgi görmedi! Aynur Aydın ve Aleyna Tilki gibi genç isimler bile müzik dünyasında Gülben Ergen'i açık ara solladı. Hal böyle olunca, 'Büyük karizma' olarak gördüğü Erhan Çelik'in kariyerine zarar verdiğini düşünen Gülben Ergen, eşiyle sık sık tartışmaya başlayınca ilişkisi yara aldı. Kariyer planlamasına ter düşen görüşlerine karşı çıktığı Erhan Çelik'le bu nedenle yollarını ayıran Gülben Ergen artık kendisine yeni bir sayfa açıp iş hayatında eski günlerine dönmeyi hedefliyor. Bu süreçte ekibini de toplayıp kriz toplantısı yapan şarkıcı, bu nedenle 'Her şey çok daha güzel olacak yolumuz ışık dolu' mesajını vermişti. (Magazinn.com)
Bu haber 3609 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.