Hoşgeldiniz, Bugün 17.07.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

GÜLBEN ERGEN'DEN 'SWISS BASKINI' HABERLERİNE İLK YORUM!

GÜLBEN ERGEN'DEN 'SWISS BASKINI' HABERLERİNE İLK YORUM!
Habere Puan Ver : (7/10)
04 Kasım 2017, 21:20

Gülben Ergen'den medyada çıkan haberlerle ilgili ilginç bir yanıt geldi...

Gülben Ergen'in Sabah gazetesi'nde çıkan ''Gülben'in telefonunda çıkan skandal yazışma'' başlıklı habere yanıt verdi. Habere göre; "Gülben Ergen'in Swiss baskını sırasında çekilen otel görüntüleriyle ilgili bir emniyet mensubuyla gizli yazışmaları ortaya çıkmıştı. Yazışmada Emniyet Mensubu Hakan Uzan'la ilgili bir dosya hazırlandığını kendisinin de otel odasında onunla yatakta yakalandığı için bu dosyaya dahil edildiği söyleniyor. Gülben Ergen de bu mesaja ''Allahım Kabus!...'' şeklinde tepki verdiği görülüyor. Gülben Ergen, geçtiğimiz günlerde baskınla ilgili iddiayı ise yalanlamıştı..."

 

İşte çıkan bu haberin ardından instagram'da Gülben Ergen'in bir takipçisi şarkıcının bir paylaşımın altına yorum olarak ''Bu haber Türkiye'nin en büyük gazetelerinden birinde yayınlanmış Gülben hanım yalan diyebilmeniz için bir dava açıp haklılığını ispat etmeniz gerekir kaldı ki bu sizin insanlara açtığınız tehdit ediliyorum davaları sonucu telefonunuz incelenirken çıkmış mesajlar büyük ihtimalle.'' Bu yapılan yoruma Gülben Ergen'in cevabı gecikmedi. Ünlü şarkıcı ''Öyle böyle bir oyun değil yaptıkları ''sahtecilik'' şeklinde cevap verdi. 

 

GÜLBEN: "O TELEFON NUMARASI ERHAN ÇELİK'İN ASİSTANININ KARDEŞİNE AİT"

Yaşanan bu gelişmelerin ardından akşam saatlerinde Gülben Ergen'den sosyal medya üzerinden bir açıklama daha geldi. Ünlü şarkıcı bir telefon mesajlaşmasını paylaşıp; "Günlerce gecelerce bu mesajlar!!!! Emniyete gidip hepsini teslim edince bu hat kimin üzerine çıksın? Murat Emre Kurtulmuş. O kim? İfadesi alınıyor... Diyor ki benim ablam Seda Kurtulmuş. O kim? E.Ç nin 7 yıllık asistanı. Kadına şiddetin alasını yaşıyorum! Kimseyi aldatmadım yeter be yeter! Buna izin veren, imkan veren, ortak zemin hazırlayıp bayram eden herkes yargılanacak" şeklinde bir açıklama yaptı.

 

İŞTE O PAYLAŞIM:
Bu haber 5860 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.