Hoşgeldiniz, Bugün 24.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

GÜLBEN ERGEN SEDA SAYAN'IN YEŞİM'E ALDIRDIĞI KARARI BEĞENDİ

GÜLBEN ERGEN SEDA SAYAN'IN YEŞİM'E ALDIRDIĞI KARARI BEĞENDİ
Habere Puan Ver : (6/10)
10 Ocak 2018, 21:54

Seda Sayan, aleyhinde konuşmaması için Yeşim Salkım hakkında tedbir kararı aldırdı. Gülben Ergen'in Seda Sayan'ın o paylaşımını beğenmesi dikkatlerden kaçmadı!

Seda Sayan'ın Pazartesi günü programına Gülben Ergen'i konuk etmesinin ardından Seda Sayan'a instagram üzerinden sert mesajlar yayınlayanYeşim Salkım'a mahkeme 2 ay uzaklaştırma kararı verdi.

 

Yeşim Salkım, yıllar önce eski eşi Hakan Uzan'la boşanmasının sebebi olarak Gülben Ergen'i sorumlu tutuyor ve bu yaşanan olayların ardından Yeşim Salkım ile Gülben Ergen uzun yıllardır kavgalıydı.  Gülben Ergen, Seda Sayan'ın programına katılınca Yeşim Salkım, Seda Sayan'la da kavgalı olmuş oldu. Yayının ardından Yeşim Salkım, instagram hesabından Seda Sayan'a "Gönderirim seni de geldiğin yere!" dedi. Bu videonun ardından da Seda Sayan, avukatı aracılığıyla mahkemden Yeşim Salkım'a 2 ay uzaklaştırma kararı aldırttı.

 

Yeşim Salkım, mahkeme kararının ardından akşam saatlerinde bir video daha paylaşarak Seda Sayan'ın mahkeme kararı belgesini sosyal medya hesabından paylaşırken kendisinin ev adresini, tc kimlik numarasını ifşa ettiğini iddia edip sinirlerine hakim olamadı!

İŞTE O VİDEO:

 

 

Bu gelişmeler yaşanırken Seda Sayan'ın sosyal medya hesabında paylaştığı belgeyi, bu kavganın başlamasına sebep olan şarkıcı Gülben Ergen'in beğenmesi de dikkatlerden kaçmadı

 

İŞTE MAHKEME'NİN YEŞİM SALKIM İÇİN 2 AY UZAKLAŞTIRMA KARARI VERDİĞİ BELGE:

 
Bu haber 8285 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.