Hoşgeldiniz, Bugün 26.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

Gülben Ergen evliliğe, annesi ise huzurevine!..

Gülben Ergen evliliğe, annesi ise huzurevine!..
Habere Puan Ver : (10/10)
27 Haziran 2014, 16:02

Kızını dinlemedi ve huzurevine yerleşti!..

Şimdilerde gazeteci sevgilisi Erhan Çelik'le düğün planları yapan Gülben Ergen; annesine karşı verdiği mücadeleyi kaybetti. Gülser Bayar, yaklaşık 2 sene önce kızına İzmir Urla'da bulunan bir huzurevine yerleşmek istediğini söyledi. Ancak Gülben Ergen, annesinin bu fikrine şiddetle karşı çıktı.

 

Darüşşafaka'ya yaklaşık 750 bin liralık bağış!..
 
Fakat Gülser Hanım, inadından vazgeçmedi ve sonunda dediğini yaptı. Son dönemde Bodrum Gündoğan'daki evinde hiç görünmeyen Gülser Hanım'ın bir süre önce Urla'daki Darüşşafaka Rezidans'a yerleştiği ortaya çıktı. Gülser Bayar, en lüks otelleri aratmayan huzurevine yerleşmek için Darüşşafaka'ya yaklaşık 750 bin liralık bağışta bulundu.
 
Erken annesini hiç yalnız bırakmıyor!..
 
Gülben Ergen ise annesinin huzurevinde bulunmasından dolayı alacağı tepkilerden korkup; bu durumu herkesten sakladı. Yaşıtlarıyla Darüşşafaka Rezidans'ta son derece mutlu günler geçirdiği öğrenilen Gülser Bayar'ı kızı ise bir an olsun yalnız bırakmıyor. Gizlice huzurevine gidip burada annesini ziyaret eden Gülben Ergen; müstakbel eşi Erhan Çelik'i de burada Gülser Hanım'la tanıştırdı. Gülser Bayar'ın; huzurevinden ise sadece torunlarını görmek için çıktığı konuşuluyor...
Bu haber 2660 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.