Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikamız hem topladığımız kişisel bilgilerinizi nasıl ve neden kullandığımızı hem de kişisel bilgilerinize nasıl erişeceğinizi, bunları nasıl güncelleyeceğinizi veya başka şekilde kontrol edebileceğinizi açıklar. Aynı zamanda, en sık sorulan soruların cevaplarını, Hesap Ayarlarınıza erişebilmeniz için hızlı bağlantıları, yararlanabileceğiniz belirli hakların nasıl kullanılacağına ilişkin talimatları ve bu Gizlilik Politikasında belirtilen anahtar terimler ve kavramların tanımlarını sağlamak için Güven Merkezini oluşturduk.

Herhangi bir zamanda uygulamalarımız veya aşağıda açıklanan haklarınız hakkında herhangi bir sorunuz olursa, privacy@godaddy.com adresinden bizimle iletişime geçerek Veri Koruma Yetkilimize (“DPO”) ve bu ofisi destekleyen özel ekibimize ulaşabilirsiniz. Bu gelen kutusu aktif bir şekilde izlenir ve yönetilir, böylece güvenebileceğiniz bir deneyim sunarız.

 

Hangi bilgileri, nasıl ve neden toplarız?

 

Kişisel bilgiler olarak gördüğünüz verilerin çoğu, aşağıdaki durumlarda doğrudan sizden toplanır:

 1. bir hesap oluşturma veya Hizmetlerimizden herhangi birini satın alma (ör: isim, adres, kredi kartı numarası, resmi kimlik bilgileri dahil olmak üzere fatura bilgileri);
 2. ödüllü müşteri hizmetleri destek ekibimizden yardım talebinde bulunma (ör.: telefon numarası);
 3. iletişim formlarını doldurun veya bizden bülten ya da diğer bilgileri isteyin (ör.: e-posta); veya
 4. yarışmalara ve anketlere katılma, bir işe başvurma veya sizin hakkınızda bilgi gerektirebilecek tanıtım faaliyetlerimize katılma.

Bununla birlikte, gerekli ve optimum performansı sağlamak için Hizmetlerimizi size sunarken ek bilgiler de topluyoruz. Bu toplama yöntemleri sizin için açık olmayabilir, bu yüzden bunların neler olabileceği (zaman zaman farklılık göstermekle birlikte) hakkında biraz daha açıklama yapmanın iyi olacağını düşündük:

 

Web sitelerimizdeki ve mobil uygulamalarımızdaki çerezler ve benzeri teknolojiler göz atma davranışlarınızı, tıklanan bağlantıları, satın alınan öğeleri, cihaz türünüzü ve Hizmetlerimizi nasıl kullandığınız ve etkileşimde bulunduğunuzla ilgili analizler de dahil olmak üzere çeşitli verileri toplamamıza olanak tanır. Bu teknolojiler, DNS çözümlemesini, ağ yönlendirme ve sunucu yapılandırmalarını optimize etmek dahil web sitesi performansını ölçmek ve sistemlerimizi geliştirmek üzere meta veriler, günlük dosyaları, tanımlama dosyaları/cihaz kimlikleri, sayfa yükleme süresi, sunucu yanıt süresi ve yaklaşık konum bilgisini de içeren verileri, Hizmetlerimizi kullandığınızda ve bunlarla etkileşim kurduğunuzda otomatik olarak toplar. Özellikle, Hizmetler içinde yer alan özellikler, içerik ve bağlantılar (sosyal medya eklentileri gibi üçüncü taraflar dahil) ile etkileşimlerinizle ilgili özel verileri, İnternet Protokolü (IP) adresi, tarayıcı tipi ve ayarları, Hizmetlerin kullanıldığı tarih ve saat, tarayıcı yapılandırması ve eklentileri hakkında bilgiler, dil tercihleri ve tanımlama bilgisi verileri, Servislere erişen cihazlar, cihaz türü, hangi işletim sisteminin kullanıldığı, cihaz ayarları, uygulama kimlikleri, benzersiz cihaz tanımlayıcıları ve hata verileri dahil olmak üzere bilgileri içerir. Tüm bunlar sayesinde, size daha uygun ürünler sunmamız, sitelerimizde ve mobil uygulamalarımızda daha iyi bir deneyim yaşamanız ve Hizmetlerimizin performansını toplamamız, analiz etmemiz ve iyileştirmemiz mümkün olmaktadır. Hizmetlerimizi kişiselleştirebilmemiz için konumunuzu (IP adresi) da toplayabiliriz. Daha fazla bilgi almak ve kullandığımız teknolojileri nasıl yöneteceğinizi öğrenmek için lütfen Tanımlama Bilgileri Politikamızı ziyaret edin. Lütfen genel reklamları almaya devam edeceğinizi unutmayın.

Kamuya açık veri tabanları veya üçüncü taraflar da dahil olmak üzere başka kaynaklardan sizinle ilgili Sağlanan Veriler alınabilir ve bu durumda bu verileri sizinle ilgili halihazırda edindiğimiz bilgilerle birleştirebiliriz; bu, kayıtlarımızın doğruluğunu güncellemenize, genişletmemize ve analiz etmemize, işe başvuran bir adayın niteliklerini değerlendirmemize, yeni müşteriler belirlememize ve ilgilenebilecek ürün ve hizmetleri sunmamıza yardımcı olmaktadır. Başkalarıyla ilgili kişisel bilgilerinizi bize sağlarsanız veya başkaları sizin bilginizi bize sağlarsa, bu bilgileri yalnızca bize sağlandığı özel amaçlarla kullanırız.

Bilgileri nasıl kullanıyoruz?

Hem topladığımız verileri en aza indirmeye hem de kullanım ve amacını yalnızca (1) izin aldığımız, (2) satın aldığınız veya etkileşimde bulunduğunuz Hizmetleri sunma amacıyla gerekli veya (3) yasal uyum veya diğer yasal amaçlar için gerekli veya izin verilebilir verilerle kısıtlamaya inanıyoruz:

 

Hizmetlerimizin sağlanması, geliştirilmesi, güncellenmesi ve iyileştirilmesi. Hizmetlerimizle ilgili satın alma, kullanım ve/veya etkileşimlerinizle ilgili çeşitli bilgiler topluyoruz. Bu bilgileri kullanarak şunları yapıyoruz:

 • Hizmetlerimizin işleyişini ve performansını iyileştirmek ve optimize etmek (web sitelerimiz ve mobil uygulamalarımız dahil)
 • Hizmetlerle ilgili sorunları tespit etmek ve herhangi bir güvenlik riski ile uyumluluk riskini, hatayı veya gerekli iyileştirmeleri tanımlamak
 • Hizmetlerimizde ve sistemlerimizde sahtekarlığı ve kötüye kullanımı tespit edip önleme
 • Hizmetlerin kullanımı hakkında toplu istatistiklerin toplanması
 • Hizmetlerimizi nasıl kullandığınızı ve hangi ürün ve hizmetlerin sizin için en uygun olduğunu anlayın ve analiz edin.

Toplanan verilerin büyük bir çoğunluğu, bireylerin Hizmetlerimizi nasıl kullandığına dair toplu ya da istatiksel veriler olup herhangi bir kişisel bilgiyle bağlantılı değildir.

 

 

Güvenilir üçüncü taraflarla paylaşma. Kişisel bilgilerinizi, şirket ailemizdeki bağlı şirketlerle, iş birliği yaptığımız üçüncü taraflarla, hizmetlerini kendi Hizmetlerimize entegre etmenize izin vermek için üçüncü taraflar ve hizmetlerini bizim adımıza sağlamaları için güvenilir üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarla paylaşabiliriz, örneğin:

 • Kredi kartı ödemelerini kabul etme
 • Reklam sunma
 • Yarışmaların veya anketlerin yürütülmesi
 • Hizmetlerimizin ve müşterilerimizin demografik bilgilerinin analizi
 • E-posta veya anket gönderimi yoluyla sizinle iletişim kuruyoruz
 • Müşteri ilişkileri yönetimi
 • Güvenlik, risk yönetimi ve uyumluluk
 • Destek ve benzer hizmetler alma.

Bu üçüncü taraflar (ve izin verilmiş olması halinde kullanabilecekleri alt yükleniciler), kişisel bilgilerinizi Hizmetlerin sağlanması için gerekli olduğu koşullar dışında hiçbir amaç için paylaşmamayı, kullanmamayı ve saklamamayı kabul ettiler.

Ayrıca şu durumlarda bilgilerinizi üçüncü taraflara ifşa ederiz:

 • Bir tasfiye, iflas veya başka bir durumun sonucunda herhangi bir işletmeyi veya varlığı satmamız veya satın almamız durumunda. Bu durumda verilerinizi bu işletmelerin veya varlıkların potansiyel satıcısına veya alıcısına ifşa ederiz.
 • Şirketimiz başka şirketler veya işletmelere satılırsa, onları satın alırsak, onlarla birleşirsek, ortak olursak veya bünyelerine katılırsak veya varlıklarımızın hepsini veya bir kısmını satarsak. Bu tür işlemlerde bilgileriniz, transfer edilen varlıklar arasında olabilir.

 

 

Sizinle iletişim kurma. Bizimle kaydolduğunuz veya bizden satın aldığınız ürünler veya hizmetler hakkında, işlem veya hizmetle ilgili iletişimleri sağlamak için gerekli olduğu şekilde sizinle doğrudan veya bir üçüncü taraf hizmet sağlayıcısı aracılığıyla iletişime geçebiliriz. Ayrıca, bize onay verdiğinizde veya yasal çıkarlara dayanarak izin verildiğinde değerli bulacağınızı düşündüğümüz ek hizmetler için sizinle iletişime geçebiliriz. Ürünlerimizi veya hizmetlerimizi satın almak için bir koşul olarak onay vermeniz gerekmez. Bu iletişimlere şunlar dahil olabilir:

 • E-posta
 • Kısa mesaj (SMS)
 • Telefon çağrıları
 • Mesaj uygulamaları (ör. WhatsApp vb.)
 • Otomatik telefon çağrıları veya kısa mesajlar.

Hesabınızda giriş yaparak ve “Hesap Ayarları” sayfasını ziyaret ederek bizden ve/veya iş ortaklarımızdan gelen iletişimleri alma il ilgili abonelik tercihlerini de güncelleyebilirsiniz.

Ortak marka teklifiyle bağlantılı olarak sizden bilgi edinirsek bilgileri edindiğimiz esnada bilgilerin kime sağlanacağı ve kimin gizlilik politikasının geçerli olacağı açık bir şekilde belirtilir. Buna ek olarak, kişisel bilgilerinizin ortak markalı bir iş ortağı ile birlikte kullanılması ve/veya paylaşılması ile ilgili seçeneklerin yanı sıra bu seçeneklerin nasıl kullanılacağı da açıklanacaktır. Üçüncü taraf sitelerin gizlilik uygulamalarından veya içeriklerinden sorumlu değiliz. Lütfen ziyaret ettiğiniz web sitelerinin gizlilik politikasını okuyun.

 

Kişileri içe aktarmanızı sağlayan bir hizmetten yararlanıyorsanız (ör. adınıza e-posta göndermek için e-posta pazarlama hizmetlerini kullanarak), yalnızca talep edilen hizmet için kişileri ve diğer kişisel bilgileri kullanırız. Herhangi birinin bize kişisel bilgilerinizi verdiğini düşünüyorsanız ve bu bilgilerin veritabanımızdan kaldırılmasını istiyorsanız, lütfen privacy@godaddy.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Yurtdışındaki kişisel bilgilerin aktarılması. Hizmetlerimizi, sunucularımızın bulunduğu ülkeden başka bir ülkede kullanırsanız, kişisel bilgileriniz uluslararası sınırların ötesine aktarılabilir ancak bu, yalnızca sizinle olan sözleşmenin ifası için gerektiğinde ve bu konuda izninizi aldığımızda ya da uygun standart sözleşme maddeleri izin verdiğinde yapılır. Ayrıca, bizi aradığınızda veya bir sohbet başlattığınızda, ülkenizin dışındaki global konumlarımızdan birinden destek sağlayabiliriz.

 

Yasal, düzenleyici ve yasa uygulama gereksinimlerine uyumlu olma. Kanunları uygulamak ve yasalara uymak için devlet kurumlarıyla, emniyetle ve özel kurumlarla işbirliği içerisindeyiz. Takdir yetkisi yalnızca bizde olacak şekilde, herhangi bir hak talebi ve yasal işleme (mahkeme celpleri gibi) yanıt niteliği taşıdığına veya gerekli olduğuna, kendi mülkiyetimizi ve haklarımızı veya üçüncü tarafın mülkiyetini ve haklarını koruduğuna, bir topluluğun veya kişinin güvenliğini sağlayacağına veya yasal veya etik olmadığı kanısına vardığımız aktiviteyi engelleyeceğine veya durduracağına inandığımız durumlarda hakkınızdaki bilgileri devlet kurumuna, emniyete veya özel kurumlara ifşa edeceğiz.

Kanunların bunu yapmamıza izin verdiği ölçüde, yasal bir işlemin tarafı olan bir üçüncü tarafa kişisel bilgilerinizi sağlamamız gerekirse, bu konuda makul adımları atmanız için sizi bilgilendiririz. Ayrıca, bizimle bir alan adı kaydettiğinizde herhangi bir ICANN, alan adı kayıt kuruluşu veya ccTLD kuralına, düzenlemesine ve politikasına uymak için gerekli olan ölçüde bilgilerinizi paylaşacağız. İnternetin güvenliğini, istikrarını ve esnekliğini koruma amaçlı kritik nedenlerden ötürü, alan adı kayıt bilgilerinin temel alan adı kayıt operatörü ve emanet sağlayıcısına aktarılması ve ICANN’in gerektirdiği şekilde bu bilgilerin herkese açık WHOIS veritabanında yayınlanması veya bu tür bilgilerde meşru ve yasal menfaati olduğunu gösteren diğer üçüncü taraflarla paylaşılması da buna dahildir.

 

Verilerinizi nasıl koruyor ve saklıyoruz?

 

Topladığımız kişisel bilgileri depolamak ve korumak için hem aktarım sırasında hem de alındıktan ve depolandıktan sonra, uygun şifrelemenin kullanımı da dahil olmak üzere genel kabul görmüş standartları uygularız.

Kişisel bilgileri, yalnızca talep ettiğiniz Hizmetleri sağlamak için gerekli olan süre boyunca ve sonrasında çeşitli yasal veya ticari amaçlarla saklarız. Bunlar tutma dönemlerini içerebilir:

 • iş faaliyetlerimiz için geçerli olan kanun, sözleşme veya benzeri yükümlülüklerle zorunlu kılınan;
 • yasal/sözleşmesel haklarımızı korumak, çözmek, savunmak veya uygulamak için; veya
 • yeterli ve doğru iş ve finansal kayıtları sürdürmek için gerekli.

Kişisel bilgilerinizin güvenliği veya korunmasıyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa privacy@godaddy.com e-posta adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Verilerinize nasıl erişebilir, güncelleyebilir veya silebilirsiniz.

 

Kişisel bilgilerinize kolayca erişmek, bunları görüntülemek, güncellemek, silmek veya taşımak ya da abonelik tercihlerinizi güncellemek için lütfen Hesabınıza giriş yapın ve “Hesap Ayarlarını” ziyaret edin. Verilerin erişimi, güncellenmesi veya silinmesi ile ilgili ek bilgiler ve yönergeler için lütfen Güven Merkezimizi ziyaret edin.

Kişisel bilgilerinizi silmek için talepte bulunursanız ve satın aldığınız ürün veya hizmetler için bu veriler gerekliyse, talep yalnızca satın alınan Hizmetler için gerekli olmayan veya yasal iş amaçlarımız için artık gerekmeyen ya da yasal veya sözleşmeli kayıt tutma gereklilikleri dahilinde değilse yerine getirilecektir.

Herhangi bir nedenden dolayı Hesap Ayarlarınıza veya Güven Merkezimize erişemiyorsanız, aşağıda yer alan “Bize Ulaşın” bölümünde belirtilen yöntemlerden birini kullanarak da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

ABD-AB ve İsviçre-AB Gizlilik Kalkanı Çerçeveleri.

Alt

Avrupa Birliği Adalet Divanı; 16 Temmuz 2020 tarihinde, AB ve ABD Gizlilik Kalkanı tarafından sağlanan korumanın yeterliliği hususunda 2016/1250 numaralı ve 12 Temmuz 2016 tarihli Avrupa Komisyonu Kararı’nı (AB) “geçersiz” kılan bir hüküm yayınlamıştır . Söz konusu karar neticesinde AB-ABD Gizlilik Kalkanı Çerçevesi, kişisel verilerin Avrupa Birliği’nden Amerika Birleşik Devletleri’ne aktarılmasında AB veri koruma gerekliliklerine uyum sağlama hususunda artık geçerli bir mekanizma değildir.

Ancak ABD Ticaret Bakanlığı, Gizlilik Kalkanı programını yönetmeye devam etmektedir ve ana şirketimiz GoDaddy Operating Company, LLC (ve GoDaddy.com LLC, GoDaddy Media Temple, Inc., GoDaddy Sellbrite, Inc., Domains by Proxy, LLC ve GoDaddy Corporate Domains, LLC dahil olmak üzere ilgili kuruluşlarımız) AB-ABD ve İsviçre-ABD Gizlilik Kalkanı İlkeleri’ne uymaktadır. Çerçevenin koşulları ABD Ticaret Bakanlığı tarafından belirlenmiş olup, Avrupa Birliği’nden Amerika Birleşik Devletleri’ne aktarılan kişisel bilgilerin toplanmasını, kullanımını ve elde tutulmasını ilgilendirmektedir. GoDaddy Operating Company, LLC, Gizlilik Kalkanı İlkeleri’ne uyumunu ABD Ticaret Bakanlığı ile tasdik etmiştir. Gizlilik Kalkanı İlkeleri ile bu gizlilik politikasında yer alan koşullar arasında bir uyuşmazlık olması durumunda, Gizlilik Kalkanı İlkeleri geçerli olacaktır. Gizlilik Kalkanı programı hakkında daha fazla bilgi almak ve sertifikalarımızı görüntülemek için lütfen https://www.privacyshield.gov/ adresini ziyaret edin.

GoDaddy.com, LLC her Gizlilik Kalkanı Çerçevesi altında aldığı kişisel bilgilerin işlenmesinden sorumludur ve daha sonra kendi adına bir aracı olarak hareket eden üçüncü bir tarafa aktarır. GoDaddy.com, LLC Avrupa Birliği ve İsviçre’den gelen kişisel bilgilerin, ileriye dönük aktarım yükümlülüğü hükümleri de dahil olmak üzere, tüm ileriye dönük aktarımları için Gizlilik Kalkanı Prensipleri ile uyumludur.

Her Gizlilik Kalkanı Çerçevesi ile uyumlu olarak alınan veya aktarılan kişisel bilgiler ile ilgili olarak GoDaddy.com, LLC, ABD Federal Ticaret Komisyonu mevzuat uygulamalarına tabidir. Bazı durumlarda, GoDaddy.com, LLC ulusal güvenlik veya kanun uygulama şartlarını yerine getirmek de dahil olmak üzere, kamu makamları tarafından verilen yasal taleplere yanıt olarak kişisel bilgileri ifşa etmekle yükümlü olabilir.

Başarısız bir şekilde ele aldığımız, çözümlenemeyen bir gizlilik veya veri kullanımı sorunu varsa, lütfen https://feedback-form.truste.com/watchdog/request adresinden ABD merkezli üçüncü taraf anlaşmazlık çözüm sağlayıcı ile (ücretsiz) iletişime geçin. Belirli koşullar altında, Gizlilik Kalkanı web sitesinde daha ayrıntılı bir şekilde açıklandığı şekilde, diğer uyuşmazlık çözüm prosedürleri bittiğinde bağlayıcı tahkim çözümü arayabilirsiniz.

Gizlilik Kalkanı Prensipleri ile uyumlu olarak, GoDaddy.com, LLC kişisel bilgilerinizin toplanması veya kullanımı ile ilgili şikayetleri çözmek için çaba sarf edecektir. Gizlilik Kalkanı politikamızla ilgili soruları veya şikayetleri olan AB ve İsviçre’de yaşayan bireyler, öncelikle bu Gizlilik Politikasının aşağıdaki “BİZE ULAŞIN” bölümünde belirtilen yöntemlerle bizimle iletişime geçmelidir.

GoDaddy.com, LLC AB ve İsviçre’den transfer edilen insan kaynakları verileriyle ilgili olarak, istihdam ilişkisi bağlamında, çözülmemiş Gizlilik Kalkanı şikayetleriyle ilgili olarak, AB veri koruma otoriteleri (DPA’lar) ve İsviçre Federal Veri Koruma ve Bilgi Komisyonu (FDPIC) tarafından oluşturulan panelle işbirliği yapmayı taahhüt eder.

 

‘Do Not Track’ bildirimleri.

Bazı tarayıcılar, “Do Not Track” işareti kullanarak web sitelere sizi takip etmemelerini bildirmenize olanak tanır. Bu bağlamda, “Do Not Track” işaretinin ne anlama geldiği konusunda sektör katılımcıları ortak bir kanıya varmış değildir. Diğer çok sayıdaki web sitesi ve online hizmette olduğu gibi, biz de ziyaretçinin tarayıcısından “Do Not Track” işareti aldığımızda uygulamalarımızı değiştirmiyoruz. “Do Not Track” hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.allaboutdnt.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yaş kısıtlamaları.

Hizmetlerimiz yalnızca 18 yaşından büyükler için satın alınabilir. Hizmetlerimiz, 18 yaşın altındaki bireyleri hedef almak, veya bu bireyler tarafından kullanılmak veya tüketilmek üzere tasarlanmamıştır. 18 yaşın altındaki kimselerin bize herhangi bir kişisel bilgi sağladığını düşünmek için nedeniniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.

Ayrımcılık Yapmama.

 

Herhangi bir gizlilik hakkınızın kullanımıyla ilgili olarak size karşı ayrımcılık yapmayacağız. Geçerli yasalar tarafından izin verilmediği sürece:

 • Ürün veya hizmetlere erişiminizi engellemeyeceğiz.
 • Ürünler veya hizmetler için indirim veya diğer avantajlar sunmak ya da cezalar uygulamak da dahil olmak üzere size farklı ücretler veya ücret oranları yansıtmayacağız.
 • Size farklı seviyede veya kalitede ürünler ya da hizmetler sunmayacağız.
 • Ürünler veya hizmetleri farklı bir ücret ya da ücret oranı karşılığında ya da farklı seviyede veya kalitede alabileceğinizi ileri sürmeyeceğiz.

 

Bu politikada yapılan değişiklikler.

Bu Gizlilik Politikasını dilediği zaman değiştirme hakkımız saklıdır. Gizlilik Politikamızı değiştirmeye karar verirsek, bu Gizlilik Politikasında ve uygun gördüğümüz yerlerde yaptığımız değişiklikleri size bildiririz ve bu sayede hangi bilgileri topladığımızı, bunları nasıl kullandığımızı ve hangi durumlarda kullandığımızı, ifşa ettiysek, hangilerini ifşa ettiğimizi bilirsiniz. Bu Gizlilik Politikasında önemli değişiklikler yaparsak, söz konusu değişiklik uygulanmaya başlamadan önce en az otuz (30) gün içerisinde buradan, e-posta ile, ana sayfamızda bildirerek bu konu hakkında sizi bilgilendiririz.

Bize ulaşın.

 

Gizlilik Politikamız, uygulamalarımız veya Hizmetlerimiz ile ilgili gizlilik hakkında sorularınız, endişeleriniz veya şikayetleriniz varsa, privacy@godaddy.com adresine e-posta göndererek DPO departmanımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca, aşağıdaki yöntemlerden birini kullanarak bize ulaşabilirsiniz:

 • Posta: Attn: Office of the Data Protection Officer, 14455 North Hayden Road, Suite 219, Scottsdale, AZ 85260 ABD, veya AEA’da yaşayan müşteriler için, Attn: Legal, Office of the DPO, 5th Floor, The Shipping Building, Old Vinyl Factory, 252-254 Blyth Road, Hayes, UB3 1HA.
 • Telefon: 0 850 390 75 46 (ücretsiz hat: 1-866-GODADDY)

Otuz (30) gün içinde tüm talep, soru veya endişelere yanıt vereceğiz.

GoDaddy.com LLC, www.godaddy.com’un veri sorumlusudur. Kişisel verilerinizi yönetmemize yönelik soru veya şikayetlerinizi yerel veri koruma yetkilinize iletebilirsiniz.

If you have a deadline nearing, it’s easy to be intimidated by the sheer number of papers due to your professors. While it’s tempting to look for a lower-cost paper writing service that will take care of your task but managing your work may be a challenge. Here are paper writing service some of the advantages to using a low cost paper writing service

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu