Magazin

FLAŞ! ÖZGE ULUSOY’LA SEVGİLİSİ HACI SABANCI’YA ŞOK SÖZLER!..

Hacı Sabancı, twitter'da Özge Ulusoy'la aşkını eleştiren bir takipçisiyle yazıştı. İş adamı aşkına 'varoş' diyen takipçisini verdiği cevapla 'ti' ye aldı. Sosyal medya Hacı'yı şovmen ilan etti.


 

Biri Türkiye'nin en zengin ailelerinden Sabancı'ların gözde bekarı Hacı Sabancı diğeri ise podyumlardan ekranlara transfer olan Özge Ulusoy. Aşklarıyla sürekli gündemde olan ikili, gazetecileri atlatsa da meraklı vatandaşlardan kurtulamıyor. Şu sıralar aşklarına dolu dizgin devam eden Sabancı ve Ulusoy'un sosyal medyayı aktif olarak kullanmaları sık sık başlarına iş açıyor.

CEVABIYLA DALGA GEÇTİ

Twitter hesabını aktif kullanan genç iş adamının önceki gün bir takipçisiyle girdiği dialog ise herkesi güldürdü. Bir bayan takipçisi Hacı Sabancı'ya, "Ne buldun annem o Ulusoy soyadlı varoşta. Tamam sen de yakışıklı değilsin ama en azından paran var. İnsan güzelini seçer" diye mesaj attı.

Herkes Hacı Sabancı'dan sert bir cevap beklerken, iş adamı attığı tweet'le adeta dalga geçti. "Benim yok babamın parası var. Orayı atlamışsın. Güzel iltifatların için ayrıca teşekkür ederiz. Varoş, çirkin artık idare edicen" diye cevap veren Hacı Sabancı, herkesi güldürdü.

Takipçileri Hacı'nın bu cevabı karşısında, "Hacı makaracı", "Zenginin zevki fakirin çenesini yorar" gibi yorumlar yaptı. 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu