Hoşgeldiniz, Bugün 25.05.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

FERYAL-KEMAL GÜLMAN'IN OLAYLI BOŞANMASINDA BÜYÜK ŞOK!

FERYAL-KEMAL GÜLMAN'IN OLAYLI BOŞANMASINDA BÜYÜK ŞOK!
Habere Puan Ver : (5/10)
08 Kasım 2016, 12:30

Feryal - Kemal Gülman çiftinin olaylı boşanmalarında gizli hesap şoku!...

21 yıllık eşi Kemal Gülman’a kendisini genç bir kızla aldattığı gerekçesiyle 200 milyon liralık boşanma davası açan Feryal Gülman, merhum annesi Nihal Sarımuratoğlu adına Kemal Gülman tarafından gizli bir hesap açıldığı ve buradan yurtdışına para yolladığı iddiasıyla mahkemeye başvurdu.

Sosyetenin ünlü ismi Feryal Gülman’la 82 yaşındaki eşi Kemal Gülman’ın boşanma davaları devam ederken şu sıralarda ortaya çıkan gizli bir hesap ikilinin arasını bir kez daha bozacak gibi görünüyor.

Kemal Gülman’ın 2013 yılında hayatta olan kayınvalidesi yani Feryal Gülman’ın annesi Nihal Sarımuratoğlu adına bir hesap açtırdığı, geçtiğimiz yıl vefat eden Nihal Hanım’ın hesabından yurtdışına milyon lira olduğu iddia edilen rakamlarla para transferi gerçekleştirdiği söyleniyor.

Merhum Nihal Sarımuratoğlu üzerinden yurtdışına para yolladığı konuşulan Kemal Gülman’ın, sahte evrak düzenleyerek Sarımuratoğlu’ndan vekâlet aldığı iddia edildi.

2013 yılında merhum annesi adına bankada açılan hesabı fark eden Feryal Gülman ve ağabeyi Ahmet Ferit Sarımuratoğlu’nun banka hesabını incelemeye aldıkları, ancak annelerinin vefatından sonra yasal süreci başlatabildikleri öğrenildi.

“Bu işin peşini bırakmayacağım’’ diyen Feryal Gülman, geçtiğimiz hafta mahkemeye başvurarak merhum annelerinin adına açılan hesabın incelenmesini talep etti. (Habertürk)
Bu haber 2528 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.