Hoşgeldiniz, Bugün 17.07.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

FERMAN TOPRAK'A YAŞ GÜNÜNDE EN GÜZEL HEDİYE EŞİNDEN

FERMAN TOPRAK'A YAŞ GÜNÜNDE EN GÜZEL HEDİYE EŞİNDEN
Habere Puan Ver : (8/10)
01 Kasım 2017, 17:00

Fantezi müziğin sevilen sanatçısı Ferman Toprak, 42'inci yaş gününü Etiler Clup'ta düzenlenen sanat ve iş dünyasından davetlilerin katıldığı özel gecede kutladı. Eşi Hilal Toprak'ın organizasyonunu gerçekleştirdiği partide, duygu dolu anlar da gözlerden k

Hilal Toprak'ın sahne dizaynlı hazırlattığı özel doğum günü pastasını konuklarının alkışları eşliğinde kesen Ferman Toprak; kendisini yalnız bırakmayan tüm dostlarına sahneden teşekkür etti. Toprak "Eşimin bana en anlamlı en büyük hediyesi kızım olacak. Nasibse 42 yaşımda baba oluyorum. Önce vatanımıza milletimize sonra ailemize hayırlı ve bereketli evlat olarak gelmesini Allah'tan diliyorum" diyerek gecenin en önemli sürprizine imza attı.

Ardından eşi Hilal Toprak'ın kendisine aldığı hediye paketini sahnede açan Ferman Toprak, elinde tesbih, kucağında bebek olan ve kendisine tıpa tıp benzeyen heykeli görünce kahkahalar attı. Eşine sarılarak sevgisini dile getiren Toprak, "Bu esprili ve anlamlı hediye için de biricik eşime teşekkür ediyorum. Hep beraber sağlıkla daha nice güzel yıllara" dedi.

Bu haber 3958 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.