EŞİNE ŞİDDET UYGULAYAN ALİ İHSAN VAROL'A TEPKİ ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR! - Magazinn.com
Hoşgeldiniz, Bugün 16.08.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

EŞİNE ŞİDDET UYGULAYAN ALİ İHSAN VAROL'A TEPKİ ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR!

EŞİNE ŞİDDET UYGULAYAN ALİ İHSAN VAROL'A TEPKİ ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR!
Habere Puan Ver : (7/10)
05 Mart 2018, 20:31

Altın Kelebek ekibi 'En iyi sunucu' ondan ödülünü geri alacak mı?

Sunucu Ali İhsan Varol, eşini darp ettiği gerekçesiyle 3.5 yıla kadar hapis istemiyle yargılanıyor.
 
 
Geride bıraktığımız Aralık ayında eşi Ayşe Varol’a yumruk attıktan sonra, 3.5 yıla kadar hapis cezasıyla yargılanan sunucu Ali İhsan Varol’a sosyal medyanın haklı öfkesi dinmiyor. 
 
 
Son günlerde, kadınlara yönelik şiddetin artmasıyla sanat camiasından birçok sanatçı kadınların koruma altına alınması için, “Kadına Şiddete HAYIR” sloganları atarken, topluma mal olmuş bir sunucunun eşine yumruk atması, sosyal medyada tansiyonu yükseltti. 
 
 
3. sayfa haberlerinin kadın cinayetleriyle dolduğu şu günlerde Ali İhsan Varol gibi ekrana çıkan ve örnek olmak zorunda olan birinin eşini yumruklaması, Varol’un kadın takipçileri tarafından ‘Erkek müsveddesi’ olarak tanımlandı.
 
 
Orantısız güce maruz kalan Ayşe Varol’a destek çıkanlar, bir kez daha kadına şiddetin, ünlü ünsüz fark etmeksizin ‘Zihinlerde yatan gizli katil potansiyeli’ne dikkat çekti.
 
 
NET BİR AÇIKLAMA DAHİ YOK!
 
 
Ali İhsan Varol’dan darp iddialarına net bir yanıt ise gelmedi. Twitter üzerinden suçlamaları kabul etmeyen sunucu, “Böyle bir iftiraya karşı sessiz kalınamaz. Konuşsam da kadının beyanı esastır. Sistem gerçekten şiddete uğrayan kadınların kurtarıcısıysa eğer varsın bu çamurun izi bende kalsın. Gam yemem. Hakikat er geç ortaya çıkar.” İfadelerini kullanmış ama bu sözler kimseyi tatmin etmemişti!
 
 
Mahkeme ise ünlü sunucuyu 3.5 yıla kadar hapis cezasıyla yargılama devam ediyor. 
 
 
ALTIN KELEBEK TÖRENİNDE KAZANDIĞI EN İYİ SUNUCU ÖDÜLÜ GERİ ALINACAK MI?
 
 
Altın Kelebek Ödülleri’nde En İyi Sunucu Ödülü Ali İhsan Varol’a verilmişti. Magazin kulislerinde ise Varol’a verilen ödülün geri alınacağı konuşuluyor.
 
 
En İyi Youtuber Ödülü'nü alan Enes Batur’un ödülü çocuklara kötü örnek olduğunu için geri alınmıştı. Bu kez gözler eşine yumruk atan Ali İhsan Varol’a çevrildi. Büyük bir çoğunluk 'Kadına şiddet' ile anılan sunucudan bu ödülün geri alınmasını istiyor. Belli bir kesim de ona berilen bu ödülün bu işe yıllarını vermiş sunuculara haksızlık olarak değerlendiriliyor. 
Bu haber 8047 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.