EMİNA SANDAL SHOW TV VE BİLAL ÖZCAN'A DAVA AÇIYOR! - Magazinn.com
Hoşgeldiniz, Bugün 14.08.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

EMİNA SANDAL SHOW TV VE BİLAL ÖZCAN'A DAVA AÇIYOR!

EMİNA SANDAL SHOW TV VE BİLAL ÖZCAN'A DAVA AÇIYOR!
Habere Puan Ver : (8/10)
28 Şubat 2018, 15:01

ÖZEL HABER - Seda Sayan'ın programında oğullarıyla ilgili yapılan yorumlar Emina Sandal'ı kızdırdı!

Seda Sayan'ın Show TV'de ekrana gelen programının 27 Şubat tarihli yayınında Mustafa Sandal ve Emina Sandal'ın boşanma gerekçeleriyle ilgili şok iddialar öne sürülmüş, hatta çiftin çocuklarının bile adı geçmişti.  

Programda Emina Sandal'ın müsrif harcamalar yaptığı gerekçesiyle çiftin ayrıldığı iddiaları gündeme taşınırken, çocuklarıyla ilgili yapılan yorumlar herkesi şaşırtmıştı. Programa yorumcu olarak dahil olan gazeteci Bilal Özcan'ın ve diğer yorumcuların şok iddialarının yanı sıra, ünlü çiftin oğlu Yaman'ın "Ben eskiden Türk kanı taşıyordum ama artık Sırp kanı taşıyorum" dediği öne sürülünce ortalık karıştı! 
 

EMİNA DAVA AÇIYOR!
Emina Sandal, çocuklarıyla ilgili bu ve buna benzer yapılan yorumlarla ilgili yüklü bir tazminat davası açmak için bugün (28 Şubat) yargıya başvurdu. Magazinn.com'un haberine göre; Emina Sandal'ın, Show TV, programın yapım ekibi ve iddia sahibi Bilal Özcan hakkında tazminat ve hakaret davası açacağı öğrenildi. 
 
Bu arada, Mustafa Sandal'ın menajeri aracılığıyla program ekibine haber gönderip, "Öne sürülen iddialar yalan. Biz gerekli açıklamaları yaptık. Başka bir cümlemiz yok. Emina'yı ve çocuklarımı bir daha asılsız iddialarla ağzına alan her kim olursa olsun yargıya başvuracağım. Kimse çocuklarım üzerinden reyting sağlamaya çalışıp ailemi yıpratmamalı" dediği ancak yine de program ekibinden haberlere devam edileceği yanıtı alındığı öne sürüldü. Bunun üzerine Mustafa Sandal'ın da tıpkı Emina Sandal gibi yargıya başvuracağı iddia edildi. 
Bu haber 9317 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.