ECE ERKEN'DEN GÜLBEN ERGEN'E SERT SÖZLER - Magazinn.com
Hoşgeldiniz, Bugün 20.08.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

ECE ERKEN'DEN GÜLBEN ERGEN'E SERT SÖZLER

ECE ERKEN'DEN GÜLBEN ERGEN'E SERT SÖZLER
Habere Puan Ver : (6/10)
20 Kasım 2017, 21:01

Gülben Ergen dava dilekçesinde kendisinden “magazin figürü” olarak bahsedince Ece Erken demediğini bırakmadı!

Ünlü Sunucu Ece Erken, sosyal medya hesabından Gülben Ergen'le ilgili çok sert bir açıklama paylaştı.

İŞTE O AÇIKLAMA:

"Bak Gülben Ergen! Sen daha Tolga Duğles’le ilişkini inkar edememişken! Tolga Dugles'e, Gülben Ergen sorulunca cevap verememişken! Geçen sene Erhan beyle çıkan haberim, yazdığın! Gazete tarafından çıkarıldığında "üzülme tatlı kız yanındayım" diye yazan, hem gazeteni hem çıkan haberi yalanlayan sen değil misin, benim Instagramıma! Hem de milyonların önünde! Şimdi avukatınla dava dilekçene benim adımı yazmışsın!!!!!!
Hem de magazin figürü diye ezmeye çalışarak!!!!
Yıllarca sabah programları yaptığımı ve sen karşımda TGRT’de program yaparken yıllarca seni reytinglerde ezdiğimi herkes biliyor! Aaa dur veya 2 sene ben TRT’de çalışırken ben sunayım o programı Ece sunmasın diye haberler yolladığın için mi benim 20 yıllık mesleğimi unuttun!!
O zaman hatırlatayım ben sadece sunucuyum...Ama sen de haklısın hayatın o kadar karışık kiiiiiii o kadar kişiyi kim idare etse unutur!!!!! Kendi pisliklerini örtmek için başka insanları kullanmayı bırak!!!! İnsan haklıysa haklılığını hele namusuyla ilgili haklılığını önce çatır çatır konuşur, ispat eder!
Hukuk yoluyla da gerekeni yapar! Tabiii konuşacak doğru bir şeyi varsa!!!!! Haksız insan konuşuru geçeceksin! Anneysen, namusun söz konusuysa konuşacaksın! İspat edeceksin! Hele başkasına iftira edeceksen Allah'ı diline dolamayacaksın! Haddini bileceksin! (avukatının basına dağıttığı dava dilekçesi)
NOT:Bu camiada 50 kişiyiz ve hepimizi birbirimizi tanıyoruz!!!!!!
Kimin ne olduğunu da!!!"
Bu haber 4945 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.