Magazin

Ebru Şahin 500 bin liralık teklifi az buldu!

Hercai dizisinde canlandırdığı Reyyan karakteri ile bir anda Türkiye’nin en çok takip edilen genç oyuncuları arasında yer alan ve ünü ülke sınırlarını aşan Ebru Şahin, geçtiğimiz sezona Hercai dizisi ile damga vururken şu sıralar özel hayatı ile gündemde. Partneri Akın Akınözü ile yakaladığı uyum ile dikkat çeken ve il zamanlar sürekli olarak yakışıklı oyuncu ile adı aşk dedikodularına karışan Şahin, kariyerinde kazandığı ivmeyi aşk hayatına da taşıdı. Yaz aylarının başında adı hem Oğuzhan Koç hem de NBA’de oynayan milli gururumuz basketbolcu Cedi Osman ile anılan güzel oyuncu, sosyal medya hesabından zehir zemberek bir açıklama yapmış ve haberi yapan magazin gazetecilerini suçlamıştı.


Şahin, “Yaptığınız habere mi, mesleğinize mi, kendinize mi saygınız yok bilmiyorum. Doğru haber yapmanız gerektiğinde işini kaliteyle yapan habercilerimizin zaten haberi olur. Hava sıcak tabii araştırmak yerine boş haber yapmak daha kolay siz de haklısınız ama ayıp.” ifadelerini kullanmıştı. Cedi Osman ise aşk haberlerini “Bugün çıkan haberlerin gerçekle uzaktan yakından ilgisi yoktur. Bu konu üzerinden insanların mağdur edilmemesini rica ediyorum.” sözleriyle yalanlamıştı. İkili aşk haberlerini yalanladıktan bir hafta sonra Alaçatı’da el ele yakalanmıştı. Yaptığı sert açıklamanın ardından yeni aşkı Cedi Osman ile görüntülenen ünlü oyuncu tepkilerin hedefi haline gelmişti. Aşkları ile yaz aylarına ve Alaçatı’ya damga vuran ünlü çift şu sıralar sürekli olarak farklı yerlerde objektiflere yansımaya devam ediyor.

EBRU ŞAHİN 500 BİN LİRALIK TEKLİFİ AZ BULDU! 

Cedi Osman ile yaşadığı aşk ile magazin gündeminden düşmeyen Ebru Şahin bu durumu fırsata çevirmek istedi. Daha önce hem bir kozmetik firmasının hem de ünlü bir ayakkabı mağaza zincirinin reklam yüzü olan Şahin’e, ünlü bir çorap markası reklam yüzü olması için teklif götürdü. Kampanya için 500 bin lira teklif edilen güzel oyuncu, rakamı az bularak 1 milyon lira istedi. Tek diziyle şöhreti yakalayan ve fiyatını milyon düzeyine çıkaran oyuncunun bu isteği marka tarafından kabul görmedi. Ebru Şahin’e 1 milyon lira vermek istemeyen marka, anlaşma masasından kalktı.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu