Hoşgeldiniz, Bugün 25.05.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

EBRU GÜNDEŞ LÜKS YAŞAMA VEDA EDİP ESKİ GÜNLERİNE DÖNDÜ

EBRU GÜNDEŞ LÜKS YAŞAMA VEDA EDİP ESKİ GÜNLERİNE DÖNDÜ
Habere Puan Ver : (9/10)
23 Kasım 2016, 16:53

Gündeş, mütevazı yaşamına geri döndü...

Reza Zarrab ile boşanma sürecine giren Ebru Gündeş lüks yaşamına da veda etti. Ünlü sanatçı kendisini ekonomik açıdan garantiye almak için harcamalarını azalttı.

Bir tv programında dile getirilen iddiaya göre ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, boşanma sürecine girdikten sonra ekonomik açıdan kendisini rahat ettirecek birçok önlemler aldı. Eskiden ünlü modacıların tasarımlarını takip eden ünlü sanatçı her konserinde farklı kıyafetler giyerdi. Şimdilerde modacıların tasarımlarını takip etmeyi bıraktı. Sahnede kullandığı kıyafetleri bir kez giydikten sonra kenara atmıyor, tekrar tekrar giyiyor.


Lüks takı ve ayakkabı almaya da ara veren Ebru Gündeş, önceden özel uçağıyla konsere giderken şimdilerde tarifeli uçak kullanmaya başladı. Lüks eşyalarla döşenmiş Kanlıca’daki yalısını bırakan ünlü şarkıcı, Kemerburgaz’daki mütevazı evinde yaşamını sürdürecek.

Kış alışverişine 400 bin lira yatıran, her ay gardırobunu yenileyen, girdiği mağazaya 100 bin lira bırakan şarkıcı artık alışverişe ara verdi ve çalışanlarının sayısını da azalttı.

Ebru Gündeş, özel davetler almasına rağmen pahalı ve lüks mağazalara artık uğramıyor. (Sözcü)
Bu haber 4502 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.